Vyskúšajte tieto produkty, ktoré budete počas sezóny určite potrebovať!

LAK NA VLASY

Bez ohľadu na počasie vlasy vždy istí kvalitný lak na vlasy. Lakujte postupne prameň po prameni a zľahka prečešte. Na záver ešte raz účes lakom zafixujte.

Tip: Nie je na škodu veci nosiť so sebou aj kabelkové balenie.

SUCHÝ ŠAMPÓN

Keď prídete do práce so spľasnutým účesom, majte po ruke suchý šampón. Predkloňte sa a nastriekajte ho do rozpustených vlasov. Minútku-dve počkajte a vlasy rozčešte. Vlasy naberú objem, budú prevoňané. Akoby ste si ich práve čerstvo umyli.

Tip: Používajte suchý šampón podľa farby vlasov. Tmavý pre brunetky a svetlý pre blond.

GUMIČKA DO VLASOV

Ak ste totálne zmokli a vlasy vám vietor rozfúkal tak, že vyzeráte ako mátoha, nezúfajte. Opäť si v predklone vlasy prstami jemne presušte. Zľahka natupírujte a urobte vrkoč. Budete vyzerať skvele.

Tip: Ideálna je špirálovitá gumička, ktorá vlasy netrhá a ľahko sa s ňou manipuluje.

AKÝ TYP ÚČESU OBĽUBUJE HEREČKA TÁŇA PAUHOFOVÁ?

"To sú otázky, nad ktorými ja vôbec nikdy nerozmýšľam. Účes, v ktorom sa cítim dobre? Ja si myslím, že ono to nie je úplne o účese. Pre mňa je dôležité, aby som bola zdravá, cítila sa oddýchnutá. Vtedy sa cítim dobre. A to, že popri tom mám vlasy, ktoré nie sú mastné ani nepekné na vzhľad, tak to len veci pomáha, že? Na čo ale nedám dopustiť, je lak na vlasy! Pretože každý, kto ma pozná vie, že ja som úplne najväčší fanúšik lakov na vlasy. Vďaka nim sú rozčesateľné a účes vďaka nim skvele drží" hovorí Táňa.