Všetci sú zaskočení a správa o náhlom úmrtí slovenského herca sa dotkla každého. Jeho kolegovia sú zdrvení, pričom viacero z nich zanechalo na sociálnych sieťach srdcervúce odkazy.

ĎALŠIE DOJÍMAVÉ POSLEDNÉ FOTOGRAFIE A ODKAZY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU

,,Rozum mi to neberie, nechápem, neverím. Úprimnú sústrasť rodine. Nevieš dňa, nepoznáš hodinu," píše Adriana Poláková. ,,Raz ma zavolal Vilo Klimáček do Gunagu pomôcť s choreografiou v jednej hre. Okrem iného, som tam prvýkrát stretol strašne príjemného týpka a ten tam mal zahrať morského koníka... Ja som tam bol od pohybu, tak ale poprosil som ho, nech mi ukáže, ako to cíti on. Odpadol som! To čo dal z fleku... Ostal som pozerať, ako na hotové predstavenie. Tak perfektné to bolo! Dano pre boha prečo takto skoro?," pýta sa tanečník Jaro Bekr.

Smutný je aj herec Juraj Kemka. ,,Takto sme sa naposledy lúčili, Danko. Veď sme chceli spolu hrať divadlo, prečo tak rýchlo?" Pridáva sa aj Juraj Loj: ,,Buď voľný kamarát. Tvoje piesne budú navždy oslavou tvojho života... Nezmôžem sa na viac momentálne. Česť tvojej pamiatke, Danko, a úprimnú sústrasť tvojej rodine." ĎALŠIE DOJÍMAVÉ POSLEDNÉ FOTOGRAFIE A ODKAZY NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU