Študentka psychológie Nikoleta má záľubu v plastických operáciách. Za posledné roky stihla už 8 väčších zákrokov a niekoľko menších estetických zákrokov. A zatiaľ sa nechystá prestať. Len nedávno si dala vylepšiť očné viečka a už o pár mesiacov sa chystá ľahnúť si pod skalpel znova.

Tentoraz si chce dať opäť vylepšiť prsia. Ak sa vám zdá, že aj teraz sú už príliš veľké, Nikoleta stále nemá dosť. „Aktuálne mám prsia v objeme 1 050 mililitrov. Začiatkom leta mám v pláne operáciu, kde by mi ich mali zväčšiť na 1 500 mililitrov. Budem mať tak určite najväčšie prsia na Slovensku,” pochválila sa brunetka.

POZRITE SI NEUVERITEĽNÉ FOTO, AKO VYZERALA PRED VŠETKÝMI ÚPRAVAMI >>>

V súvislosti s toľkými vylepšeniami sa natíska otázka, či sa nebojí, ako bude vyzerať o 10 či 20 rokov. „Ja žijem pre prítomnosť. Plastická chirurgia, estetické zákroky a celkovo technológie sa vyvíjajú v súčastnosti veľmi rýchlo. Uvidíme, čo bude. Rozhodne sa nebojím, že budem vyzerať zle,” dodala s úsmevom.

Na sociálnej sieti Insta­gram, kde vystupuje pod menom Nicoleta Moritz, ju sleduje už 135-tisíc fanúšikov. Aj vďaka svojmu extravagantnému vzhľadu dostáva obrovské množstvo nielen pozitívnych, ale aj tých negatívnych reakcií.

Nikoleta si však z hejterov ťažkú hlavu nerobí. „Mňa dokáže uraziť len človek, ktorý mi je blízky alebo ktorého názor si vážim. Nezaujímajú ma hejty od ľudí, ktorí pre mňa nič neznamenajú. Nech si píšu, čo len chcú, mne tým neubližujú, ja som veľmi silný človek,“ prezrádza a zároveň dodáva, že je zmierená s tým, že ľudia budú klebetiť vždy. „Aj keby som bola svätá a žila usporiadaný slušný život, akceptovateľný pre spoločnosť, tak ma budú brať za ľahkú ženu už len pre môj výzor,“ dodala s úsmevom.