Viac FOTO Brooke v bikinách nájdete TU!

Na fotografiách zdieľaných na sociálnej sieti Instagram sa Brooke vychvaľovala svojim telom v bikinách, keď pózovala so svojou dcérou pri bazéne ich luxusného hotela, píše denník Plus JEDEN DEŇ.

V čiernych bikinách a farebnej baseballovej čiapke vyžarovala Shieldsová radosť a sebavedomie. Medzitým Rowan, študentka Wake Forest University, pózovala v červeno-bielych bikinách s blond vlasmi zopnutými do copu.

Dvojica si užila aj kvalitne strávený čas na piesočnatej pláži, kde sa opaľovala a relaxovala. Dokonca si spolu zacvičili jogu. Pre radosť svojich 1,8 milióna sledovateľov na Instagrame sa Shields podelila aj o úchvatnú snímku ich raňajkovej hostiny, na ktorej nechýbala slanina, vajcia, avokádo, syr a čerstvé ovocie. Herečka tiež predviedla svoj zmysel pre módu a zverejnila fotografiu seba a dcéry oblečených v niečom, čo vyzeralo ako tradičné thajské oblečenie.

Práve jóga, relax a vyvážená strava sú podľa Brooke Shields tajomstvom jej mladistvého vzhľadu. Napriek svojmu veku sa herečka môže stále pochváliť štíhlou a pevnou postavou a na 57 rokov vôbec nevyzerá. Čo poviete, pristane jej to v bikinách?