Pozrite si viac fotiek zo svadby v galérii

Na Instagrame ju sleduje vyše štrnásť miliónov fanúšikov, ktorí obdivujú jej super outfity a k popularite jej pomohlo aj to, keď sa dala dokopy so slávnym talianskom raperom Fedezom( jeho vlastné meno je Federico Leonardo Lucia). O ruku ju požiadal v známej veronskej Aréne a keďže sa im pred pár mesiacmi narodil synček Leon, ktorý sa na sociálnej sieti objavil už pár minút po príchode na svet, bolo na čase povedať si áno. A Chiara si svoj svadobný deň vysnívala naozaj dokonale. V sobotu prvého septembra vstúpila dvojica do manželstva na Sicílii v mestečku Notto a bola to naozaj svadba roka, a nielen preto, že trvala celý víkend.

Rozprávková svadba: Najznámejšia Talianka sa vydávala  v róbe DIOR: Čím tromfla vojvodkyňu  Meghan?
Zdroj: David Bastianoni

Lietadlo pre hostí, vlastný lunaparak, automat na plyšáky, z ktorého ste si mohli vytiahnť plyšovú podobu Chiary či Fedeza. Ale na čom si nevesta dala záležať najviac, boli svadobné šaty. Navrhla jej ich Maria Grazia Chiuri, šéfdizajnérka módneho domu Dior.

Hlavná dizajnérka Dior si na svadobnej róbe pre Chiaru dala záležať
Hlavná dizajnérka Dior si na svadobnej róbe pre Chiaru dala záležať
Zdroj: Sophie Carre

Pred oltár Chiara predstúpila v nádhernej róbe s ručne vyšívanou čipkou, ktorá bola odkazom na umenie starých talianskych čipkárok. Na tieto šaty sa spotrebovalo 400 metrov látky a krajčírky v parížskom ateliéri Montaigne na nich pracovali vyše 1600 hodín.

Nevesta bola v šatách Dior prekrásna
Nevesta bola v šatách Dior prekrásna
Zdroj: Sophie Carre
A to stále nie je všetko, pretože nevesta sa po obrade prezliekla, opäť do šiat značky Dior. Jej druhá róba z tylu bola zdobená motívmi, ktoré charakterizujú lásku mladomanželov. Na látke nechýbal obrázok mesta, v ktorom kedysi žili, ale aj obrázok leva, ktorý má charakterizovať ich malého syna Leona.

Druhé šaty mala ušité  z tylu a zdobené výšivkami
Druhé šaty mala ušité z tylu a zdobené výšivkami
Zdroj: Sophie Carre

A ako inak, aj závoj a topánky mala ručne šité na mieru a vytvorené v ateliéri Dior. Nuž, musí sa jej nechať, že ako nevesta bola prekrásna. Dokonca svojou róbou tromfla aj vojvodkyňu Meghan, pretože jej svadobné šaty neboli na výrobu také náročné, aj keď Meghanin závoj vyšívali päťsto hodín. Ale Chiara je predsa najpopulárnejšia influencerka sveta a vyhlásená fashionistka, takže vo svoj svadobný deň chcela byť dokonalá. A aj sa jej to podarilo, čo poviete?

Čítajte viac:

Existuje ešte vôbec rozprávková láska?

Kristína Tormová už nie je naivná: Toto si myslím o svadbe a manželstve!

Kimlička radí: Vyberáte svadobné šaty na poslednú chvíľu? Toto sú horúce trendy ktorými sa oplatí inšpirovať

MÓDNA POLÍCIA z filmového festivalu v Benátkach: Ľudia šaleli z tejto ženy!

Vojvodkyňa Meghan Markle to opäť prepískla: Pozrite, čo si na seba obliekla