Viac chi outfitov Meghan si pozrite v galérii.

Štýl Meghan Markle je v centre pozornosti od chvíle, keď sa zasnúbila s princom Harrym. A teraz, keď si plní povinnosti po jeho boku už ako vojvodkyňa zo Sussexu, jej štýl inšpiruje mnohé ženy po celom svete. Ale jedna vec, ktorú si niektorí fanúšikovia všimli je, že Meghan často nosí topánky a najmä podpätky, ktoré sú jej o číslo či niekedy aj dve väčšie. 

Čítajte viac:

Vojvodkyňa Meghan Markle sa obrátila o 180 stupňov: Takto ju už nikdy neuvidíte!

Podľa módnej odborníčky Harriet Davey je pravdepodobné, že Meghan vyberá väčšiu obuv z celkom rafinovaného dôvodu. "Celebrity si vyberajú obuv vo väčších číslach, ako normálne nosia. Či už na rôzne udalosti alebo na červenom koberci, a je to len z jedného dôvodu, ktorý všetci dobré poznáme a vieme sa s ním stotožniť - aby sa vyhli otlakom a pľuzgierom," vysvetlila pre magazín The Sun. 

Getty images

Nie je nič horšie ako nepohodlné topánky a práve celebritám ako Meghan sa často stáva, že na vysokých podpätkoch trávia naozaj dlhý čas. v takom prípade sa môže stať, že nohy opuchnú a vznikne nepríjemný tlak, z ktorého vznikajú bolestivé otlaky. Po nich môžu ostať na pokožke chodidiel nepríjemné tmavé fľaky, ktoré potom vidno hlavne v otvorených sandálikoch. 

Getty images

Foto: Getty images

Pohodlie je však prvoradé a aby sa topánky nevyzúvali, postačí ďalší trik. Stačí si špičku topánky vyplniť vatou alebo jemnou vreckovkou a keď budete potrebovať viac priestoru, jednoducho ju vyberiete. Osvedčenou pomôckou sú aj protišmykové vložky do topánok, ktoré tiež dokážu zázraky. Tak čo, vyskúšate?

Pozrite si viac outfitov vojvodkyne Meghan v našej fotogalérii, ktoré tiež stoja za módnu inšpiráciu.

Čítajte viac:

Meghan Markle a jej herecké začiatky: Z otváračky kufrov sa stala vojvodkyňa zo Sussexu

Škandál v kráľovskej rodine: Meghan Markle opäť porušila prísne pravidlá

Kate Middleton opäť spôsobila ošiaľ: Jej šaty zoženiete aj u nás a budú vás stáť menej ako 40 €!

Vojvodkyňa Meghan Markle nepotrebuje mínať veľké peniaze: Používa špirálu, ktorá stojí iba 9 €

Princ Harry len pár dní pred svadbou volal svojej ex: Po telefonáte vraj ostala v slzách!