Ideálna žena stíha prácu, deti, domácnosť a ešte aj vyzerá superštíhlo a atraktívne. Ako to asi robí? Pravdou však je, že takýto typ superženy nájdeme len veľmi výnimočne. Čo nám však nechýba, je jedna skvelá vlastnosť. Vynájsť sa v každej situácii. Akýkoľvek problém alebo nedostatok vieme zamaskovať tak, aby hral v náš prospech. A to je skvelé, nie?

Tie z vás, ktoré sú v móde ako doma, určite veľmi dobre poznajú nadrozmerné oblečenie. V slovenčine to znie naozaj hrôzostrašne, preto používajme radšej názov OVERSIZED. V zahraničí je tento typ extrémne populárny, práve vďaka jednej skvelej výhode. Extrémne chudé ženy v ňom nevyzerajú veľmi chudo, no a pre tie z nás, ktoré bojujeme s kilami navyše, je to skvelý spôsob, ako rafinovane zakryť to, čo naozaj nemusí byť voľným okom viditeľné. Časy obtiahnutých tričiek a krátkych sukien sú už dávno preč. Namiesto pretekajúceho bruška cez obtiahnuté oblečenie preto máme možnosť zvoliť niečo, čo nám to bruško zakryje a okrem toho to aj vyzerá supercool!

Vedeli ste, že oversized oblečenie nie je len výmysel dnešnej doby? Ako všetko ostatné, čo sa módy týka, trendy sa cyklicky opakujú. História módy totiž slúži návrhárom ako značná časť inšpirácie. Oversized oblečenie sa vo svete módy stalo hitom už niekoľkokrát a v súčasnosti sa drží na vrchole už zopár rokov! Prečo? Lebo návrhári pochopili, že pohodlnosť sa dá veľmi jednoducho skombinovať so štýlom!

o

A preto tu máme výzvu pre všetky štýlové ženy. Dajte zelenú oversized oblečeniu a nehanbite sa za to, že vám nie je vidieť pás alebo zadok! V oversized oblečení budete zákonite a za každých okolností vyzerať chudšie, pretože jeho veľkosť vás opticky stenší. Dámy, ktoré riešia opačný problém, majú s oversized oblečením tiež vyhraté. Pýtate sa prečo? Je to také jednoduché! Chudé ženy v širšom oblečení budú vyzerať plnšie.

Našli sme teda niekoľko pozitív oversized oblečenia:

  • plnšie ženy opticky zoštíhľuje
  • chudé ženy v ňom nevyzerajú extrémne chudo
  • je veľmi pohodlné
  • je to niekoľkoročný módny trend

Už aj na Slovensku tvorcovia módy pochopili, že žena môže rafinovane zakryť svoje nedostatky zoštíhľujúcim oversized oblečením. A ešte k tomu štýlovým! Nás zaujali nádherné oversized šaty značky KATTIVA s cool nápismi a čerešničkou na torte je, že na spodnom leme majú rad peria (ktoré je odnímateľné, čiže šaty môžete nosiť aj ako tričko). Najnovšiu kolekciu štýlových oversized šiat si môžete pozrieť TU. Páči sa nám aj fakt, že k takýmto šatám stačia len čierne pančuchy s čiernymi čižmami. Pokoje tak môžete odísť do práce alebo aj na párty. Šaty, ale aj iné štýlové oversized kúsky nájdete na ich e-shope www.kattiva.shop.

A keďže sú tu Vianoce, máme pre vás skvelú SÚŤAŽ! Hrajte o mikinu značky KATTIVA s nápisom: "CUTE BUT PSYCHO" Stačí, ak do komentára napíšete jeden dôvod, prečo by ste nosili oversized oblečenie. Žrebujeme už 22.12.2017.