Švédska kráľovská rodina sa rozrástla o nového člena. Princovi Philipovi a princeznej Sofii sa narodil syn Alexander. Najnovšie oficiálne fotky obleteli internet, na ktorých pózujú čerství rodičia aj so synčekom.

My sme si posvietili na outfit princeznej, ktorá na fotkách pózovala v nežných bielych šatách. Dokonalá voľba na prvé baby fotenie! Zostala verná domácej značke Lindex a vybrala si model z ich kolekcie "Well dressed up". Jemným bielym šatám dominuje minimalistický strih, ktorý je absolútnym hitom a nikdy ním nič nepokazíte. Doladila ich bielymi lodičkami, čím podčiarkla a ponechala čisté línie celého looku.

Foto: Facebook/Lindex

Ak sa vám šaty zapáčili, máme pre vás dobrú správu. Zoženiete ich aj v 9 predajniach Lindex po celom Slovenku! V prípade, že milujete nakupovanie on-line, objednajte si ich na www.lindex.com/sk.

A cena je druhou dobrou správou. Vaša peňaženka bude ľahšia len o 29,95 eur. Keď už budete vo víre nakupovanie, vybrali sme pre vás zopár ďalších kúskov, ktoré sa k nim dokonale hodia. Privítajte leto naozaj kráľovsky!

Foto: lindex.com