Aj vy ulietavate na kabelkách? Nečudujeme sa, sme predsa ženy! Meníme ich podľa outfitov, počasia, nálady a rôznych udalostí. Navyše, skrývajú naše najcennejšie poklady a drobnosti potrebné na bežný deň. Takže ich nikdy nie je dosť! Štýl nosenia a druh kabelky môže však o vás veľa prezradiť.

KABELKA NA PREDLAKTÍ

Ak si zvyknete kabelku automaticky prehodiť na predlaktie, ste typická business žena, ktorá je sebavedomá, chytrá a máte rada svoj život pod kontrolou. Viete čo chcete, idete si za svojim cieľom a máte sklony k perfekcionizmu. Sem-tam sa porozhliadnete po svojom okolí, aby ste skontrolovali situáciu u iných žien a občas sa nenápadne s nimi porovnávate.

Čítajte viac:

Veľké zmeny v módnom biznise: Tiež máte z toho občas chaos?

ZOVRETÁ POD PAŽOU

Ženy, ktoré najradšej nosia kabelku zovretú pod pažou sú viac úzkostlivejšie, pred svojim okolím sú uzavretejšie a o svojom súkromí nerozprávajú len tak na počkanie. Majú vysoko obranný inštinkt a ako uzatvorené osobnosti ich vnímajú aj ich kamaráti.

KABELKA V RUKE

Je úplne jedno, či má vaša kabelka dlhé alebo krátke uško, vy ju vždy automaticky uchopíte do ruky. Ste otvorená dôverčivá osoba, ktorá však drží svoju kabelku aj so všetkými cennosťami pevne v rukách, tak ako aj váš život.

KABELKA NA RAMENE

Tie z vás, ktoré nosia kabelku týmto štýlom a niekedy si ju dokonca pridržiavate v oblasti brucha, podvedome ju používate ako ochranný štít pred vašim okolím. Neznamená to však primárne, že chcete mať od nich odstup a sú vám nesympatickí, skôr to o vás vypovedá to, že ste citlivá a potrebujete istý čas, než sa otvoríte ostatným.

Čítajte viac:

Chráňte oči pred slnkom: Viete ako si vybrať tie správne okuliare?

RUKSAK

Okrem toho, že sa ruksaky vrátili do módy, prinavrátila sa tým aj naša mladosť a pojašenosť. Ich nositeľky sú veľmi spontánne a majú počas dňa veľa aktivít. Ruksak preto ukrýva mnoho drobností, no ale aj chaos. Nečudo, že ho má majiteľka občas aj v živote. Na druhú stranu, to z nej robí práve tu milú sympatickú babu.

KRÍŽOM CEZ TELO

Je vám pohodlné prevesiť si kabelku krížom cez telo? Ani sa vlastne nečudujeme. Máte ju pod kontrolou, no vaše ruky sú voľné a vy sa môžete venovať aj iným veciam, napríklad popíjať rannú kávičku či kontrolovať správy na telefóne. Ste otvorená všetkému novému a bez zbytočného napätia sa venujete svojim aktivitám.

Čítajte viac:

Júnový street style: Ľahké a pohodlné outfity do slnečných ulíc