Tomáš Palonder (40) a Kristína Greppelová (35) prežívajú jedno z najkrajších životných období. Pred pár dňami sa totiž stali rodičmi vytúženého bábätka, ohľadom ktorého nerobili žiadne tajnosti, a tak fanúšikom neváhali prezradiť jeho meno aj pohlavie. Ich rodina sa rozrástla o dievčatko, ktoré dostalo meno Charlotte, píše Život.sk. Pôrod prebehol bez problémov na súkromnej bratislavskej klinike. „Sme konečne spolu, zdravé a unavené,“ pochválila sa na sociálnej sieti hrdá dvojnásobná mamička, ktorá má z bývalého vzťahu takmer trinásťročného syna Adamka.

 

Radostnou správou sa pochválil aj Tomáš, ktorý sa v štyridsiatke stal otcom prvý raz. „Welcome to the jungle! Charlotte Palonder,“ napísal k príspevku, ktorý zverejnil na Instagrame. Svoju manželku s dcérkou si už medzičasom stihol z pôrodnice odviezť domov, kde si spoločne užívajú chvíle plné radosti. Rodinke gratulujeme a prejame najmä veľa zdravia!

Podobu nezaprú. Fanúšikovia si na snímke stihli všimnúť rozkošný detail, ktorý sa nedá prehliadnuť. Charlottka zdedila po rodičoch husté tmavé vlasy, ktorými sa môže pýšiť už od narodenia.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.