Okolo herečky Olivie Wilde (36), ktorá je známa z filmu Sexbomba od vedľa či seriálu Dr. House, je v poslednom období poriadne rušno. Prevalilo sa, že opustila svojho snúbenca, herca, komika a producenta Jasona Sudeikisa (45). Dvojica tvorila pár od roku 2011, pričom vychovávali spoločne syna Otisa Alexandra (6) a dcéru Daisy Josephine (4). Koniec ich vzťahu prišiel začiatkom tohto roka a Oliviu krátko nato pristihli ruka v ruke s mladým spevákom zo skupiny One Direction Harrym Stylesom (27).

Hrdličky Olivia Wilde a Harry Styles, mladší o takmer desať rokov, sú nový celebritný párik.
Zdroj: Profimedia


A herečka si už zjavne stihla pobaliť veci z domu, kde spoločne s bývalým snúbencom vychovávali svoje dve deti. Priamo na sviatok sv. Valentína ju fotografi nachytali, ako vynáša z domu v štvrti Silver Lake v Los Angeles ťažké kufre, nakladá ich do auta a vezie do domu svojho mladého milenca Harryho v Hollywood Hills.

Olivia sa presťahovala k Harrymu do domu v Hollywood Hills.
Zdroj: pagesix.com


Iskra medzi dvojicou preskočila pravdepodobne pri natáčaní filmu Don’t Worry Darling, ktorý Olivia režíruje a Styles si v ňom zahrá jednu z rolí. Natáčanie prebieha od septembra minulého roka. O pár mesiacov nato už boli Wilde a Sudeikis od seba. Zdroje z ich okolia tvrdia, že pár spolu fungoval už skôr len ako kamaráti a rodičia, nie ako partneri, a ich vzťah skĺzol do rutiny.

Jason Sudeikis a Olivia Wilde boli zasnúbení a majú spolu dve deti.
Zdroj: gettyimages


Sudeikisa v poslednej dobe zase vídať po bohu britskej modelky Keeley Hazell. S tou sa herec zoznámil už v roku 2014, kedy si zahrala malú rolu po jeho boku v komédii Horrible Bosses 2.

Viac fotiek starého i nového páru nájdete v našej FOTOgalérii.