Hviezda, ktorá stvárňovala v seriáli Glee energickú lesbičku Santanu Lopez, bola nezvestná od 8. júla, kedy objavili na jazere čln s herečkiným štvorročným synom Joseym, no Rivera v ňom chýbala. Okamžite po nej vyhlásili pátranie. Do pátracej akcie boli zapojené všetky záchranné zložky, no okolie jazera prehľadával aj jej exmanžel a otec Riverinho syna herec Ryan Dorsey. Ten bol s Nayou ženatý v rokoch 2014 až 2018. Po piatich dňoch sa napokon naplnili najhoršie predtuchy a telo herečky sa našlo v jazere.

Herečka Naya Rivera sa nešťastnou náhodou utopila v jazere.
Herečka Naya Rivera sa nešťastnou náhodou utopila v jazere.
Zdroj: instagram

Po dlhých dňoch, kedy sa Dorsey po strate svojej bývalej lásky stránil verejnosti a akýchkoľvek vyjadrení, vzdal napokon herečke hold srdcervúcim statusom na Instagrame a Twitteri. „Je to tak nespravodlivé. Neexistujú slová, ktorými by sa dalo dostatočne vyjadriť to prázdno v našich srdciach. Nemôžem tomu uveriť a neviem, či niekedy vôbec uverím,“ píše sa v Ryanovom vyjadrení.

Herec Ryan Dorsey a Naya Rivera boli manželmi.
Herec Ryan Dorsey a Naya Rivera boli manželmi.
Zdroj: Instagram

 

Ďalej dodal, že život je o dobrých aj zlých časoch, no vďaka ich synovi Joseymu budú tie zlé časy o niečo znesiteľnejšie, pretože skrz neho tu bude Naya s nimi. „Chýbaš nám a vždy ťa budeme milovať,“ píše Dorsey.

Ryan Dorsey so synom Joseym.
Ryan Dorsey so synom Joseym.
Zdroj: Instagram

 

Zaspomínal si aj na veselé chvíle, ktoré spoločne s Nayou prežili: „Spomínam si, ako ťa rozčuľovalo, keď som natáčal videá a snapchattoval. Som rád, že som ťa nepočúval. Vďaka tomu mám stovky, možno tisíce našich videí, ktoré bude mať Josey navždy a budú mu pripomínať, ako ho jeho mama veľmi milovala a koľko zábavných chvíľ sme spolu prežili, keď vyrastal.“ K správe zarmútený Dorsey pridal aj dojemnú fotografiu Rivery a ich spoločného syna Joseyho.