Demi Lovato prekvapila svojich fanúšikov obrovskou novinkou. Bude svadba! O zásnubách informovala prostredníctvom sociálnyh sietí, kde zverejnila sériu romantických fotiek z pláže v Malibu, kde pred ňu pokľakol o rok starší herec Max Ehrich.

Budúci ženích pri výbere zásnubného prsteňa rozhodne nešetril. Na ruke speváčky sa blyští obrovský diamant z dielne celebritného klenotníka Petra Marca len necelé štyri mesiace po tom, ako sa na verejnosť prevalila informácia o ich vzťahu.

"Vedela som, že ťa milujem od chvíle, kedy som ťa po prvýkrát stretla. Bolo to niečo, čo neviem opísať ani vysvetliť niekomu, kto nezažil niečo podobné. Nikdy som sa v mojom živote necítila byť tak bezpodmienečne milovaná niekým (okrem mojich rodičov), kto by ma prijal spolu aj so všetkými mojimi chybami. Je mi cťou stať sa tvojou manželkou, milujem ťa a teším sa na náš spoločný rodinný život," napísala dojatá speváčka na Instagram.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

When I was a little girl, my birth dad always called me his “little partner” - something that might’ve sounded strange without his southern cowboy like accent. To me it made perfect sense. And today that word makes perfect sense again but today I’m officially going to be someone else’s partner. @maxehrich - I knew I loved you the moment I met you. It was something I can’t describe to anyone who hasn’t experienced it firsthand but luckily you did too.. I’ve never felt so unconditionally loved by someone in my life (other than my parents) flaws and all. You never pressure me to be anything other than myself. And you make me want to be the best version of myself. I’m honored to accept your hand in marriage. I love you more than a caption could express but I’m ecstatic to start a family and life with you. I love you forever my baby. My partner. Here’s to our future!!!! 😩😭❤️🥰😍 Ps. THANK YOU @angelokritikos FOR HIDING BEHIND ROCKS AND CAPTURING THE ENTIRE THING!!! I love you boo!!!

Príspevok, ktorý zdieľa Demi Lovato (@ddlovato),

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.