Modelka a herečka je veľmi dobre známa účesovými premenami, hoci sú zvyčajne dočasné vďaka parochniam a predĺženiam. Z času na čas sa objavila s extra krátkym pixie zostrihom, štýlovou ofinou či populárnym lob strihom. Tiež jej nechýbali ani blond parochne. Tentokrát je však zmena vlasov skutočná a zrejme v nej Emily nejaký ten čas uvidíme.

"Plánovali sme to na toľko mesiacov a teraz sme to konečne urobili!" napísala Rosa Carrico, prezidentka spoločnosti Kérastase, v komentároch na Instagrame o premene vlasov. Fanúšikovia sa však v názoroch nezhodli a nový účes ich doslova rozdelil na dva tábory. Buď zmenu milujú, alebo nenávidia. Každopádne, modelka je s novým účesom spokojná a svoj profil zasypala imidžovými fotkami, aké vie len ona spraviť.

Ratajkowski začal spolupracovať s Kérastase v januári 2018. „Som nadšená a hrdá na to, že som bola vybraná za ambasádorku Kérastase. Dokonalé vlasy sú pre mňa nevyhnutné na to, ako sa prezentujem. Milujem ten pocit sviežich, textúrovaných, prirodzených vlasov, ktorý mi okamžite dáva pocit sebavedomia, "povedala v tom čase.„ Moje vlasy považujem za odraz mojej vnútornej sily. Nie je to ozdoba, ale spôsob, ako sa vyjadriť. Myslím, že to platí pre všetky ženy. Je to svojim spôsobom posilňovanie ženskosti. Umožňuje ženám definovať, kým chcú byť. Preto si zaslúžia najlepšiu starostlivosť," nešetrila slovami chvály. 

Vo FOTOgalérii si pozrite viac záberov sexi modelky s rôznymi účesovými kreáciami. 

Anketa
Ako sa vám na Emily páči viac?
  • 100%
  • 0%