Obrovský dom pripomínajúci palác patrí hollywoodskemu producentovi a hercovi Tylerovi Perrymu (50), ktorý kráľovskú rodinku prichýlil vo svojom „skromnom“ príbytku po tom, ako sa rozhodli odísť z Kanady. Bol to dokonca práve Perry, kto po nich poslal svoj súkromný tryskáč, ktorý manželov aj s malým Archiem (1) dopravil takmer až k dverám superluxusnej vily. Nevedno však, či sú jeho nájomníkmi alebo hosťami.

Harry s Meghan sa pritom s Tylerom predtým osobne nestretli, no keďže Meghan je dobrou kamarátkou Oprah Winfrey, nič nie je nemožné. Práve svetoznáma moderátorka je mostíkom medzi Meghan a Perrym a obaja k nej vzhliadajú ako ku svojej „hollywoodskej učiteľke“.

Po tom, ako  sa dvojica v marci oficiálne odlúčila od britskej kráľovskej rodiny, žili v prenajatom dome v Kanade. Krásna vila, ktorá sa nachádzala mimo civilizácie, však budila prílišný záujem médií o to, komu vlastne nehnuteľnosť patrí, čo ich zrejme prinútilo si rýchlo hľadať iné bývanie. Meghan navyše vždy chcela zakotviť práve v Los Angeles, ktoré je pre svoju hollywoodsku štvrť považované za mekku amerického šoubiznisu.

Daily Mail po tom, čo svetu odhalil fotografie nového domova Harryho a Meghan, zašiel ešte ďalej. Pracne si na Instagrame Tylera Perryho vyhľadal staré fotografie interiéru vily, ktoré zdieľal s fanúšikmi. Vďaka nim teraz majú fanúšikovia približnú predstavu o tom, v akom luxuse si trojčlenná rodinka momentálne nažíva. Nahliadnite tak do našej FOTOgalérie, kde nájdete spomínané zábery.