Na Instagrame má takmer každý tendenciu zverejňovať len bezchybné a dokonalo upravené fotky, ktoré častokrát vôbec neodrážajú realitu. Niektoré celebrity tak na to začali vo veľkom upozorňovať, a preto na ich profiloch nájdeme čoraz viac autentických a prirodzených záberov. A verte či neverte, v poslednom čase sa z toho stal doslova nový trend!

Najnovšie sa túto myšlienku rozhodla podporiť aj popová hviezda Britney Spears, ktorá už niekoľko rokov prežíva ťažké obdobie spojené s psychickými problémami. S fanúšikmi však udržuje naďalej kontakt prostredníctvom sociálnych sietí, kde s nimi pravidelne komunikuje, píše Pluska.sk.

Tentokrát si povedala, že im ukáže, ako vyzerá počas bežných dní, ktoré trávi doma. "Instagram verzus realita! Chcela som vám ukázať, ako naozaj vyzerám. Nemám rada, keď ma niekto fotí nepripravenú, preto som vždy vynaložila veľa úsilia na to, aby som vyzerala čo najlepšie. Ale je za tým veľa energie, a preto to niekedy netreba až tak siliť. P.S. Na tejto fotke som sa snažila vymeniť žiarovku, ale potom som si uvedomila, že som na to príliš nízka" smeje sa Britney, ktorá na Instagrame zverejnila sériu fotiek, na ktorých by ste ju možno na prvý pohľad ani nespoznali. V domácom úbore, s rozpustenými vlasmi a v okuliaroch, na ktoré u nej fanúšikovia nie sú zvyknutí, je z nej celkom iný človek.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Instagram versus Reality !!!! I wanted to show you what I really look like on a daily basis 🤓 !!!! I can get insecure when photos are taken of me that I’m not prepared for ….. so I have always put so much effort into my appearance … but you know sometimes it’s nice to not try so hard and pull down your walls every now and then !!!! It takes a lot of strength to do that !!! PS another fun fact about me …. instead of cheerleading I played ball 🏀 in school and I was the point guard … I called the shots 😜🎪 but dear God we sucked … we only won 3 games each season 😂🙊🤣 !!!!! Psss in these pics ….. I was trying to fix a light 💡 but realized I was too short 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️😂😂😂😂 !!!!

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears),

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.