Moderátor športu patrí k miláčikom publika a svedčí o tom aj päť sošiek OTO, ktoré sa mu podarilo získať. Nikomu by však nenapadlo, že Peter Varinský sa k lukratívnej práci v známej slovenskej televízii dostal inak ako vlastnými zásluhami. Jeho nedávne vyjadrenie v rádiu však odrovnalo nielen prítomných moderátorov, ale určite aj mnohých poslucháčov.

Stačí byť vytrvalý

Pýtate sa, ako sa dostal tmavovlasý fešák k práci moderátora ak to nebolo kvôli jeho schopnostiam? „Viac- menej cez posteľ,“ reagoval Varinský na otázku, ako sa dostal k športu, ktorú dostal v rannej šou rádia Jemné. Moderátorovi Lukášovi Pinčekovi tak nezostávalo nič iné, len vtipne, hoci trochu zarazene, zareagovať: „Dobre, to je teraz moderné. Takže aj chlap sa dostane (k práci) cez posteľ, áno?“ Peter sa však ani trochu nezháčil, práve naopak. „Dá sa to, ale treba byť vytrvalý,“ dodal celej situácii poriadne pikantnú bodku a vôbec sa nesnažil svoje slová objasniť, radšej všetko zahovoril.

Podľa Varinského existujú dva spôsoby, ako sa dostať k práci moderátora športu. „Jeden je klasický. Človek sa zaujíma o šport, osloví nejakú športovú redakciu, začne chodiť ako externista cez víkendy vypomáhať, potom sa dostane do športovej redakcie a pracuje na sebe.“ Druhý spôsob je omnoho jednoduchší - človek sa vraj jednoducho nechá objaviť, nezľakne sa výzvy a príjme šancu, ktorú mu život ponúkol.

FOTO Varinského z jeho moderátorských začiatkov nájdete TU >>>

Sexi zábery známeho moderátora nájdete TU >>>

Zábery Varinského s jeho láskou nájdete TU >>>

Na čo všetko musíte byť podľa Varinského pripravení v úlohe moderátora sa dozviete na ďalšej strane >>>