Známa brunetka prežíva momentálne najkrajšie obdobie svojho života. Aktuálne je čerstvo zaľúbená a a s novým partnerom sa vraj doslova našli. Aj vás zaujíma, kto je ten tajný potetovaný fešák?

Pre seba stvorení

Keď nedávno na svoj profil zavesil fotografiu s novým priateľom, pod jej príspevkom sa spustila lavína pozitívnych a prajných komentárov, medzi ktorými nechýbali ani známe kolegyne zo šoubiznisu. "Najviac sa z vás teším," napísala pod fotku Patrícia Vitteková. " Vyzerá to, že ste pre seba stvorení," pripájali sa ďalšie.

Vyznanie lásky

Na zaľúbenej selfie vyzerá Mirka skutočne šťastne a musíme uznať, že im to spoločne nesmierne pristane. " Prvý krát v živote môžem povedať, že ty si prišiel, splynul a za krátky čas vytvoril nový rozmer. Love you," vyznala novému priateľovi lásku samotná Luberdová.

Spoločné tetovanie

Odhalenie tajného milenca bývalej missky zatiaľ nie je známe, no jedno je isté, má rad módu a tetovania, ktoré zdobia celé jeho telo. Spoločný znak si dali vytetovať na predlaktie aj s Mirkou. Zdá sa, že čerstvý pár do toho vhúpol skutočne rýchlo.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete ich spoločné tetovanie