Nie je žiadnym tajomstvom, že sa po skončení „Disney kariéry“ viaceré mladé hviezdy rozhodli od tohto detského sveta nadobro odrezať. Keďže už viac nechceli byť spájané s postavami, ktoré kedysi stvárňovali, každý sa z tejto „role“ snažil vystúpiť po svojom. Miley napríklad divokými klipmi, obnaženými kostýmami na koncertoch, či nevhodným správaním, ktoré mnoho fanúšikov poburovalo.

Spomedzi kontroverzných výstupov sa však v jej tvorbe objavil aj country album, ktorý bol pre mnohých nostalgickou spomienkou na Hnnah Montanu. Paradoxne však nezožal taký úspech, ako sa od neho očakávalo. Po dvoch rokoch prichádza s novou sériou skladieb, ku ktorým postupne predstavuje aj videoklipy a Mother' s Daugter je jedným z nich.

Napriek tomu, že gro tvoria kontroverzné scény s nádychom erotiky, sa vo videu a texte piesne nachádzajú skryté heslá s hlbšou myšlienkou. Tie majú ženám pozdvihnúť sebavedomie bez rozdielu farby pleti, výzoru či orientácie. Okrem speváčky v červenom latexovom overale sa v ňom ukázala aj jej mama Trish, plus size modelka či trans model.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.