Vojvodkyňa Meghan sa pred pár mesiacmi stala ambasádorkou istej charitatívnej organizácie, ktorá pomáha ženám zo slabších pomerov, aby sa mohli pripraviť na pracovný pohovor a mať vyššie šance získať prácu, a to vďaka darovanému oblečeniu od iných žien.

Preto sa manželka princa Harryho rozhodla pustiť aj do vlastnej kolekcie oblečenia, ktorá by mala pomôcť týmto ženám. Totižto Meghan si na pohovoroch všimla, že jednotlivé kúsky záujemkýň o prácu neboli vždy vhodné. 

,,Oblečenie by malo zo ženy urobiť sebavedomú a inšpiratívnu bytosť, aby sa pri pracovnom pohovore cítila dobre,” vyjadrila svoje pocity na oficiálnom instagramovom profile Sussexroyal. 

Obchodné domy ako John Lewis, Marks & Spencer, Misha NoNoo a Jigsaw, tam budeme môcť navrhnuté oblečenie Meghan nájsť. Pomoc bude spočívať v tom, že každý predaný kus z kolekcie dostane jeden kus charitatívna organizácia pre pomoc ženám.

Preto neváhajte, pozrite si aj našu galériu, kde nájdete zábery Meghan Markle s jej inšpiratívnymi outfitmi, ktoré milujú ženy po celom svete.