Veselá rodina Kristíny Tormovej sa každú chvíľu rozrastie o nového člena. K dvojičkám Ele a Matilde tak o nedlho pribudne ďalší súrodenec. Najkrajšie obdobie v živote ženy ju pri prvom tehotenstve inšpirovalo natoľko, že o ňom napísala dve knižky. Nečudo, že zožali obrovský úspech. Kristína svojím svojským humorom odľahčila všetky radosti, ale aj starosti, ktoré sú s ním spojené. V jej príhodách sa našli tisícky žien, ktoré boli napokon námetom aj na televízny seriál, ktorý bol tohto roku nominovaný v ankete OTO.

S príchodom tretieho dieťatka pribudne k jej predošlým dvom knihám aj tretie vydanie s názvom „Budem mama.“ Na sociálnej sieti prezradila, že práve usilovne pracuje na tvorbe svojej ďalšej knižky. „Je tu ten čas, aby som vyzdieľala zásadnú informáciu. Ja cca od augusta takto sedím a píšem ďalšiu knižku. Aby som ostala v započatom, bude sa volať: Budem mama. Predmatkovsko, Skoromatkovskú záležitosť s kapitolami po tehotenských týždňoch,“ hovorí herečka, ktorej termín pôrodu sa už nezadržateľne blíži.

„Už som vo fáze, kedy mi to ide čoraz horšie, lebo som jemne, ba až viac zdementnelá… A asi aj preto to sem postujem: aby som ju už musela dopísať, aby som sa neflákala. Aby som nadobudla pocit, že som za jej dopísanie zodpovedná, lebo som vám ju sľúbila. Takže možno stihneme do Vianoc. aaaaa možno aj nieeeee,“ smeje sa Kristína, ktorá sa okrem hereckej sféry našla aj v oblasti písania.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.