Prečo práve kaderník Ján Molnár?

Spolupracujeme už dva roky. Prečo? Bude trúfalé, keď poviem, že je najlepší kaderník? Minimálne pre mňa. Keď ti on urobí účes, tak si ich týždeň neumyješ, lebo ťa česal Janko Molnár. Pre mňa je česť, že sa mi stará o vlasy, a nielen preto, že je fakt profík, ale sadli sme si aj ľudsky. Na začiatku sa mi zdal veľmi nedostupný, ale dnes sme už kamaráti, dokonca spolu chodíme tancovať. Aj minule mi dal ochutnať pečienku. Vo svojom luxusnom salóne. Janko má nenormálne pevnú vôľu aj presný harmonogram dňa a pravidlá, ktorých sa drží, a to sa mi na ňom páči. Asi preto je taký úspešný.

Jasmina si na profíkov okolo seba potrpí.
Jasmina si na profíkov okolo seba potrpí.
Zdroj: Picasa

Prečo práve vizážista Milan Švingál?

Miňo je moja srdcovka. Umelec, ktorý dokáže vytvoriť nenormálny mejkap každej žene. Naozaj každej, nepreháňam. Hoci ti nedokáže zoštíhliť nohy ani zväčšiť prsia, s tvárou dokáže zázraky. A ako vizážista nelíči sebecky. Nepotrebuje ukázať, čo všetko vie, on vníma ženu, ktorá pred ním sedí, všimne si to, čo je na nej pekná, a vyzdvihne to tak, aby bola to najkrajšie dielo. Odkedy ma líčil prvýkrát, chodím už len za ním a aj na foteniach uprosím produkciu, aby sa mi o mejkap staral Miňo.

Jasmina si na profíkov okolo seba potrpí.
Jasmina si na profíkov okolo seba potrpí.
Zdroj: Picasa

Prečo práve návrhárka Jana Pištejová?

Keď som ešte ako tínedžerka videla jej prehliadky, pripadali mi ako sen. Pamätám si, že keď som v dvadsiatke začala moderovať pre Fashion TV a oslovila ma, či pre ňu nechcem predvádzať, skoro som omdlela od radosti. Bola to pre mňa česť. Janka je nielen talentovaná návrhárka, ale má aj úžasnú povahu. Je ako víla a presne také šaty vytvára. Keď som sa išla vydávať, vedela som, že moje svadobné šaty mi musí ušiť jedine ona. Nič iné neprichádzalo do úvahy, pretože v jej modeloch sa každá cíti ako princezná.

Jasmina si na profíkov okolo seba potrpí.
Jasmina si na profíkov okolo seba potrpí.
Zdroj: Picasa

Kaderník o Jasmine

Jedným slovom ju milujem a už roky nám to spolu klape. Veľmi rád jej robím vlasy, pretože má výborný vkus a ešte sa pri tom vždy smejem. Máme spoločný zmysel pre humor a to vidieť aj na našich instavideách, ktoré zdieľame. No mám ju rád aj ako človeka, je veľmi srdečná, a keď sa dá, vždy pomôže.

Vizážista o Jasmine

Dala nás dokopy práca, ale už po pár stretnutiach nám bolo jasné, že nám je súdené byť spolu. Stali sa z nás priatelia a aj keď pracujeme a ju líčim, tak sa vlastne len bavíme. Je jedno, či sme spolu na nakrúcaní alebo na fotení, kde trávime dlhé hodiny často až do večera, vždy si to užívame. Tak, akoby sme spolu boli na výlete. Milujem aj spoločné cesty autom, aj keď zvyšok posádky z toho asi radosť nemá. My dvaja sme totiž veľmi hluční.

Návrhárka o Jasmine

Jasmina svojou exotickou krásou zvláštnym spôsobom rozžiari každé moje šaty. Vždy som nadšená, keď si oblečie nejaký kúsok, ktorý som trebárs uviedla na prehliadke, a doslova vidím, ako im dáva nový rozmer. Tým svojím temperamentom im vdýchne nový život. Je to miláčik.