Hoci by si oficiálne mohla užívať rodičovskú dovolenku so sedemmesačným synom Sanelom, z pracovného kolotoča nevypadla. Stále ju živí to, že ako moderátorka módnej stanice Fashion TV pripravuje reportáže z rôznych spoločenských udalostí. Popri tom občas moderuje súkromné akcie a ako úspešná influencerka, ktorú sleduje na Instagrame vyše štyristotisíc followerov prijíma aj platené spolupráce na rôzne produkty. Pochopiteľne, toto všetko stíha najmä vtedy, keď jej synček spí, pretože Jasmina je predovšetkým šťastná mama a manželka Patrika Rytmusa Vrbovského. A sama priznáva, že je rodina je pre ňu na prvom mieste.

Jasmina je najmä mama a manželka, no popri rodine toho stíha oveľa viac
Jasmina je najmä mama a manželka, no popri rodine toho stíha oveľa viac
Zdroj: archív

No aby toho nebolo málo, najnovšie si vzala na plecia aj ďalší nový džob. Stala sa hviezdnou šéfredaktorkou časopisu EMMA a v spolupráci s redakciou vytvorila nové, aprílové číslo, do ktorého písala články, vyberala osobnosti na rozhovory a vôbec, vzala si ho pod svoju taktovku. Aj keď len na jeden mesiac a ako hosťujúca šéfka. „Nikdy by mi nenapadlo, že sa raz budem môcť zhostiť takejto úlohy, no o to viac si svoju šéfredaktorskú stoličku vážim. Dokonca mám pocit, že som si ju celkom užila. Ale musím sa k niečomu priznať. To moje nadšenie striedali aj obavy, pretože mi naozaj záleží na tom, aby ste si pri novej EMME mohli oddýchnuť, načerpať nové inšpirácie a kde- tu sa aj pousmiať,“ tvrdí Jasmina, ktorá mala jasno aj v tom, aké posolstvo má to „jej“ číslo posunúť ďalej.

Pre Jasminu je Gabika Drobová nielen priateľka, ale aj koučka, ktorá jej radí v živote aj v práci
Pre Jasminu je Gabika Drobová nielen priateľka, ale aj koučka, ktorá jej radí v živote aj v práci
Zdroj: Lukáš Kimlička

Láska. Láska k životu,“ vysvetľuje  a či sa jej to podarilo, zistíte už v novom čísle EMMY, ktoré je aktuálne v predaji. Aprílové číslo vzniklo v réžii Jasminy a okrem okrem jej tipov na cestovanie či módne trendy v nej nájdete aj fotenie s ľuďmi, vďaka ktorým vždy vyzeraá tip top, alebo  skutočne originálny rozhovor s jej manželom Patrikom alias Rytmusom, ktorého prvýkrát v živote spovedala na diktafón. Tak ako sa na šéfredaktorku patrí.

Ako to vyzeralo v redakcii EMMA počas jej šéfovania,  si môžete pozrieť v priloženom videu.