Rok 2020 bol v šoubizových vodách mimoriadne plodným. Krásnou novinkou koncom leta prekvapila aj Soňa Skoncová, ktorá prežíva jedno z najkrajších životných období. Aj napriek tomu, že s dlhoročným partnerom vedeli pohlavie bábätka omnoho skorej, vyzradiť sa ho rozhodli až teraz. Budúca mamina nenechala nič na náhodu a na veľké odhalenie si vybrala špeciálny deň.

Tajomstvo, ktoré si doteraz prísne strážila, vyzradila v deň svojich narodenín. "K mojim dnešným narodeninám som dostala ten najkrajší darček na svete už pred pár mesiacmi. Nášho synčeka," napísala k jednej z fotiek na Instagrame, kde ju sleduje viac ako 140 tisíc fanúšikov. Meno chlapčeka si však naďalej necháva pre seba.

So svojimi sledovateľmi sa krátko na to neváhala podeliť aj o návrh budúcej detskej izbičky, ktorá dokonalo ladí so zvyškom ich bytu, do ktorého sa nasťahovali len nedávno. V miestnosti, ktorá vyzerá ako vystrihnutá z časopisu, prevláda béžová farba, ktorú sa rozhodla oživiť tapetou so zvieracími a rastlinnými motívmi, dreveným nábytkom či bielymi doplnkami. Soňa svoj vycibrený vkus a cit pre detail jednoducho nezaprie!

 Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.