Silvia Kucherenko sa v priebehu pár dní rozhodla na sebe zmeniť hneď dve veci. Platinovú hrivu vymenila za prirodzenejší blond odtieň a prekvapila aj oveľa zásadnejšou zmenou. Jej charkteristické pery si dala zmenšiť a vyzerá lepšie, ako kedykoľvek predtým, píše Život.sk.

Radikálnou premenou sa pochválila na Instagrame, kde ju sleduje viac ako 500- tisíc fanúšikov. Tí ju v komentároch zahrnuli slovami chvály a zhodli sa, že vyzerá krajšie a mladšie. "Pera menšia (spodná je originál moja) platina preč (návrat k prirodzenosti... Môže byť?)" napísala k fotke po zákroku, ktorá zožala medzi jej sledovateľmi veľký úspech.

Na porovnanie zverejnila na sociálnej sieti záber svojich  pier pred a po ich zmenšení. Modelka priznala, že si pred pár dňami prešli na žilinskej estetickej klinike úpravou, pretože sa rozhodla vrátiť k prirodzenejšiemu zovňajšku. "Pýtate sa ma, či by som sa ešte vrátila k maxi perám. Nie, ďakujem, tieto mi úplne stačia, ani k platinovej blond nie," dodáva Silvia, ktorej takýto vzhľad veľmi pristane.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.