Kto by to bol povedal, že od narodenia tretieho dieťaťa bývalej tenisovej jednotky a speváckej hviezdy ubehol už rok. Anna Kurnikovova (39) a Enrique Iglesias (45) spolu okrem dcérky Mary (1) vychovávajú aj dvojičky Lucy a Nicholasa (3). Dvojica si svoje súkromie prísne stráži a tehotnetsvo sa im v oboch prípadoch podarilo utajiť takmer až do pôrodu. Po narodení ich ratolestí však nezostali takí striktní a na rozdiel od iných celebrít, ich tváričky nemajú problém ukázať aj na sociálnych sieťach.

Rovnako tomu bolo aj pred pár dňami, keď ich princezná oslavovala prvé narodeniny. Anna pri tejto príležitosti zdieľala na svojom instagramovom profile rozkošnú fotku, na ktorej ich dcérka v krémových šatočkách ladiacich s mašľou vo vlasoch vyzerá ako bábika. Fanúšikovia tak mali opäť možnosť vidieť, ako po niekoľkých mesiacoch vyrástla. Hrdá mama okomentovala príspevok stručne, no výstižne: "1! ❤️."

Enrique má byť právom na čo hrdý. Jeho rodinka rastie ako z vody a kým dvojičky Lucy a Nicholas majú hnedé oči po otcovi, Mary zdedila po mame okrem blond vlasov aj veľké belasé kukadlá.

Na koho sa podľa vás Mary viac podobá?

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.