Nie je žiadnym tajomstvom, že v slávnej rodine Kardashian-West sa schyľuje k rozvodu! O kríze v ich manželstve sa hovorilo už dlhšie. Dôvodom majú byť Kanyeho excesy spôsobené psychickými problémami, ktorými trpí. Olej do ohňa priliala aj jeho nedávna neúspešná kandidatúra na amerického prezidenta a množstvo nelichotivých vyjadrení, ktorými verejne častoval svoju manželku Kim aj jej rodinu. Kim si najala jednu z najznámejších amerických právnych agentúr, aby sprostredkovala rozvod a delenie astronomického majetku. V hre je, samozrejme, aj starostlivosť o ich spoločné štyri deti: 7-ročnú North, 2-ročnú Chicago a synov Psalma (1) a Sainta (5).

V hre je starostlivosť o ich spoločné štyri deti
Zdroj: Instagram


Najnovšie sa známy raper nechal počuť, že chce svoje štyri deti, ktoré má s manželkou Kim Kardashian, vychovávať mimo Los Angeles. O Meste anjelov, kde má Kim a celá jej košatá rodina domov, sa vyjadril, že sú tam všetci falošní a celé mesto je jeden veľký „fejk“. Namiesto toho chce po rozvode svojím deťom vytvoriť domov mimo tohto mesta, niekde v púšti. Kontroverzný raper vlastní rozľahlý ranč vo Wyomingu, ktorý ho stál 14 miliónov dolárov. Nie je zatiaľ jasné, či chce svoje deti vychovávať práve tu, alebo pre ne kúpi iné sídlo. Rozhodne ich chce však držať čo najďalej od L.A. Toto sa ale Kim, s ktorou sa rozvádza, určite páčiť nebude!

Kim a Kanye. Bola to láska ako hrom. Dnes je na pretrase rozvod.
Zdroj: Profimedia


Kim Kardashian a Kanye West vraj žijú oddelene už vyše roka. Dvojica sa zosobášila v roku 2014. V polovici minulého roka sa začalo šepkať o rozvode. Napriek tomu, že pár vlastní obrovské majetky, najväčší rozvodový boj sa očakáva ohľadom opatrovníctva ich detí. Kim dala totiž jasne najavo, že chce, aby boli deti zverené do jej výlučnej opatery. Jej čoskoro exmanžel má však zjavne celkom iné plány.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.