Život prináša mnohé nečakané situácie. Medzi nimi aj hádky, problémy, partnerské krízy. Kým mnohé sa dajú vyriešiť, niekedy je rozumenjšie vzťah ukončiť a vybrať sa novou cestou. Toto sú tri znamenia, že váš vzťah je pravdepodobne odsúdený na koniec.

ZMENA

Vieme, vraví sa, že ľudia sa nemenia. To však nie je pravda. Rokmi sa všetci meníme a vyvíjame, menia sa naše hodnoty, postoje aj názory. Najviac sa naše osobnosti formujú v skorej dospelosti, preto sú často rizikové vzťahy, do ktorých sa vrhnete v puberte a pretrvávajú aj naďalej.  Predsa len, na strednej škole žijete v bezpečí rodiny, o financie a vaše pohodlie sa starajú rodičia.

Keď váš stredoškolský románik trvá dlhšie, spoločne začnete žiť, môžu sa odhaliť problémy. Mnohé sa vyriešiť dajú, ale niekedy sa naše osobnosti výrazne zmenia a viac k sebe neladia. Ak to tak pociťujete a vo vzťahu ste len z vytrvalosti alebo zo strachu zo zmeny, robíte chybu. To, že máte 30 a život ste prežili len so svojou stredoškolskou láskou, neznamená, že sa znovu nezamilujete. A, koniec koncov, lepšie je byť single ako v nefunkčom vzťahu.