Aďa (25): Vzrušujúci nadčas

Na svoj prvý sex si spomínam veľmi dobre. Stalo sa to v "detskej" izbe môjho vtedajšieho frajera Petra, keď sme mali obaja šestnásť, a bolo to o ničom. Ani pri ďalších mužoch som tomu neprišla na chuť. Dokonca som si to nikdy nerobila sama. Povedala som si, že sex nie je pre mňa a radšej som sa sústredila na kariéru. Prijali ma do prestížnej reklamnej agentúry. Všetko bolo super až na šéfa, ktorý si na mňa zasadol. On bol príťažlivý štyridsiatnik v najlepšej forme, ja len mladá žaba s pár kilami navyše. Dával mi to pocítiť. Raz sme ostali v práci dlhšie, lebo bolo treba dokončiť kampaň pre dôležitého klienta. Šéf prišiel za mnou a povedal, že to tak ďalej nejde. Vraj ma buď vyhodí, alebo znásilní. Pozerala som sa naňho ako vyjavená, ale zrazu som mala vlhké nohavičky. Ani neviem ako, vyšlo zo mňa, že prácu potrebujem. Pochopil. Pristúpil zozadu k mojej stoličke a začal mi masírovať prsia. Rukami zašiel pod blúzku a stláčal ich čoraz silnejšie. Slastne som privrela oči. Zdvihol ma za ruku a začal ma vyzliekať. Nič som nerobila, len som stála a odovzdane čakala, čo sa bude diať. Začal ma dolu dráždiť jazykom a v prestávkach opakoval, ako po mne túži od prvej chvíle, čo ma zbadal. Nič podobné som predtým nezažila. Prechádzali mnou silné vlny vzrušenia a moje telo si ho doslova pýtalo. Zvalil ma na stôl, rozopol si nohavice a ja som uvidela, ako po mne túži. To, čo nasledovalo potom, by sa dalo nazvať znásilnením, ak by som protestovala. Ale mňa to jeho divoké a nenásytné prirážanie dostávalo čoraz viac do varu, až... som to nevydržala. Vzdychy rozkoše umlčal dlaňou. Zažila som svoj prvý orgazmus. Druhý nasledoval minútu po ňom.

 Raz sme ostali v práci dlhšie, lebo bolo treba dokončiť kampaň pre dôležitého klienta. Šéf prišiel za mnou a povedal, že to tak ďalej nejde. Vraj  ma buď vyhodí, alebo znásilní.
Raz sme ostali v práci dlhšie, lebo bolo treba dokončiť kampaň pre dôležitého klienta. Šéf prišiel za mnou a povedal, že to tak ďalej nejde. Vraj ma buď vyhodí, alebo znásilní.
Zdroj: Shutterstock