1. Ako si nájsť priateľa?

Nemusíte hľadať, takto si on nájde vás. Stačí si napísať, splniť a odškrtnúť tieto tri body.
1. Viem, čo mám rada, kto som, čo viem dať a čo už nie.
2. Viem, akého partnera chcem mať po svojom boku.
3. Užívam si vzťahy s ľuďmi, priateľstvá, aktivity, ktoré spolu robíme, a som sama sebou. Ak sa sústredíte na hľadanie, môžete pochodiť aj celý svet a princa na bielom koni nenájdete. Preto sa zamerajte na nachádzanie. S hľadaním prestaňte.

2. Kde môžem stretnúť toho pravého?

Stačí mať otvorené oči a srdce. Venujte sa aktivitám, ktoré vám robia radosť. Tam s veľkou pravdepodobnosťou nájdete podobne zmýšľajúcu bytosť, ktorá vám popletie hlavu.

3. Potrebujem pre dobrý vzťah kvalitný sex?

Spokojnosť v sexe a harmónia vo vzťahu úzko súvisia. Pritom v prvom polroku vzťahu je so sexom spokojných
až 70 percent párov, no keď uplynie polrok, je to už len polovica z nich. Aby ste boli spokojní so svojím intímnym životom, potrebujete sa v posteli naladiť na jednu vlnu a navzájom si vyhovieť. Vtedy sa aj vo vzťahu budete cítiť omnoho šťastnejšie.

 

4. Ako si môžem udržať toho pravého?

Veľa sa spolu smejte. Aj problémy sa snažte riešiť s humorom. Pretože pozitívny prístup má úplne zásadný vplyv na úspešnosť vzťahu. Tie páry, ktoré sa dokážu na svet pozerať s nadhľadom, riešia omnoho menej konfliktov a sú spokojnejšie.

5. Ako mám začať randiť po rozchode?

Ak ste sa nerozišli pokojne, cítite sa zranená a bývalý partner vám to poriadne „okorenil“, je možné, že na mužov dlho nič pekné nepoviete. Čím skôr sa však týchto negatívnych myšlienok zbavíte, tým lepšie. Môžu vám totiž na minimum znížiť šancu, že sa opäť zamilujete.

Pokračovanie na ďalšej strane.