Huňaté, prítulné a rozkošné – také sú celebritné psíky, ktoré si obľúbili nie len ich majitelia, ale zároveň aj my. Niet divu, veď sa len pozrite, aký odzbrojujúci pohľad majú v ich rozkošnej tváričke!

MOLLY

Molly je snáď najznámejším šoubiznisovým miláčikom. Veronika a Sajfa a o ňu očividne dobre starajú a Molly sa naozaj nemá na čo sťažovať. Častokrát ju vidíme v Sajfových vlogoch, ktoré nás vždy a zaručene skvele pobavia. Čo dodať, po boku svojich pánov si už Molly vybudovala celkom sľubnú kariéru.

 

Dokonalá rodinka.
Dokonalá rodinka.
Zdroj: instagram.com/sajfa/

SHIBI

Rozkošný Shibi pripomínajúci líšku patrí Maťovi Šimiakovi a krásnej slovenskej modelke, Ľubici Štepánovej, po novom už novopečenej pani Šimiakovej. Maťo a Ľubica si Shibiho adoptovali z útulku a je vidieť, že mu venujú maximum lásky, koľko mu len môžu dať. Je to také ich malé bábo, teda aspoň dovtedy, kým nepríde na svet to ozajstné, ktoré už je na ceste. Krásna rodinka!

 

Shibinko bude mať čoskoro súrodenca.
Shibinko bude mať čoskoro súrodenca.
Zdroj: instagram.com/matsimiak/

LOLA

Aj krásna usmievavá modelka Soňa Skoncová má doma svojho maznáčika. Je ňou Lola, ktorá je súčasťou Soninho života už krásnych 10 rokov! Soňa a Lola sú proste parťáčky ako sa patrí. Soňa si ju navyše poctivo vycvičila, takže nečudo, že Lola je jeden z najinteligentnejších psíkov nášho šoubiznisu.

 

A 10 narodeniny sa aj pekne oslávili!
A 10 narodeniny sa aj pekne oslávili!
Zdroj: instagram.com/sonaskoncova/