Pozrite si fotku, na ktorej Katka Knechtová oznámila, že z nej bude mama!

Petr Borkovec, ktorý zo šou vypadol vo finále sa na sociálnych sieťach chválil blízkym vzťahom s porotkyňou. Slovenská speváčka sa netajila tým, že jej mladý súťažiaci padol do oka. Na sociálnych sieťach sa dlhšie objavovali ich spoločné fotografie, na ktorých pripomínali zamilovaný pár. Petr sa dokonca o pocitoch ku Katke verejne priznal: ,,Děkuji vám za podporu, ale největší díky patří této slečně, Katarince ❤️ Podpora, láska, důvěra, úcta, krása, upřímnost a všechny ty nadherné momenty s tebou! Jde z tebe prosťe neskutečná energie a ty oči? Jsem prosťe zamilovaný! Jsi prosťe úžasná ! Tvůj usměv mě vždy poťeší ! Ja nemusím nic jiného říkat než děkuji, děkuji! Na castingu jsem nevěděl kdo je Katka Knechtová, ale teď už vím, že je to ta užasná holčička, která sedí za tým stolem a usmívá se jak sluníčko!"

,,Áno, vyzeráme ako lesbickyýpár, ktorý čaká dieťa, ale v podstate aj ja som v očakávaní s jednou z najdoležitejších žien v mojom živote. Budem mama!" napísala Knechtová pod spoločnú fotografiu so svojou sestrou. Hneď za tým však dodala: ,,Krstna mama!" Žiadny šoubiznisový babboom sa teda nekoná, no krásnej sestre gratulujeme a už sa nevieme dočkať, kedy s touto novinkou príde aj samotná speváčka!
,,Áno, vyzeráme ako lesbickyýpár, ktorý čaká dieťa, ale v podstate aj ja som v očakávaní s jednou z najdoležitejších žien v mojom živote. Budem mama!" napísala Knechtová pod spoločnú fotografiu so svojou sestrou. Hneď za tým však dodala: ,,Krstna mama!" Žiadny šoubiznisový babboom sa teda nekoná, no krásnej sestre gratulujeme a už sa nevieme dočkať, kedy s touto novinkou príde aj samotná speváčka!
Zdroj: Instagram.com

PRIZNANIE!

Dlhé mesiace sa v médiách neriešilo nič iné iba údajný vzťah bývalého účastníka Superstar Petra Borkovca a porotkyne Superstar Kataríny Knechtovej. Počas súťaže sa však obaja tvárili, že medzi nimi naozaj nie je nič viac. Obaja sa však k potvrdeniu oficiálneho vzťahu nemali a zakaždým to médiám vyvracali. Borkovec neskôr spustil poriadnu lavínu! Pre český portál eXtra.cz odpovedal na otázku, ako na tom s Katarínou je: „Teraz už nijak.“ A následne dodal: „Chodili sme spolu 5 mesiacov. Pred pár dňami sme sa rozišli,“ šokoval svojím vyhlásením. „Nie som naivný, bolo mi jasné, že to nebude na celý život.“

VYHRÁŽKY!

Za rozpad vzťahu mladého Petra a Kataríny môže, ako to v každom vtipe poznáme, svokra. Práve ona písala našej obľúbenej speváčke výhražné správy a vulgárne oslovenia. ,,Písala jej vulgárne správy, nadávala jej, že je stará ku*va a nechýbali ani vyhrážky. Chcela na ňu zavolať sociálku!" prezradil pre eXtra.cz dôverný zdroj.,,Písala jej stále, chcela aby ho nechala napokoji. nadávala jej, že je stará pi*a. Na starej pi*i sa dobre cvičí. Ty chudera" pokračoval zdroj, ktorý mal možnosť vidieť nechutné a výhražné správy od Petrovej matky, ktoré boli smerované Knechtovej.

OPÄŤ SPOLU!

Petr Borkovec sa pochválil ďalším záberom s Katkou a to rovno z postele. Zdá sa, že dvojica sa dala opäť dokopy a nerozdelí ich ani Katkina (možno budúca) svokra. Superstarista sa pýši aj na svojich Instagramových storkách, na ktorých sa chváli spoločnými chvíľkami s Katkou, ktoré si užíva. Dokonca padla aj pusa!

BUDEM MAMA!

,,Áno, vyzeráme ako lesbický pár, ktorý čaká dieťa, ale v podstate aj ja som v očakávaní s jednou z najdôležitejších žien v mojom živote. Budem mama!" napísala Knechtová pod spoločnú fotografiu so svojou sestrou. Hneď za tým však dodala: ,,Krstná mama!" Žiadny šoubiznisový babyboom sa teda nekoná, no krásnej sestre gratulujeme a už sa nevieme dočkať, kedy s touto novinkou príde aj samotná speváčka! 

Fotku nájdete tu!

Čítajte viac:

Zasnúbená Jasmina Alagič prehovorila o vážnej chorobe a tehotenstve s Rytmusom

Neskutočné! Zuzana Plačková zarobí za mesiac viac ako priemerný Slovák za celý rok

ŠOK! Z pracháčov žobráci: Tieto celebrity prišli o všetok svoj majetok a peniaze

Vieme, kedy sa narodí dieťa Meghan Markle a princa Harryho: Pozrite, ako dlho to tajili!

Šokujúce odhalenie: 10 celebritných párov, o ktorých ste netušili, že boli manželia!

Dara Rolins šokovala nečakanou zmenou imidžu: ,,Sama som sa ostrihala!"