Takto začala moja cesta k numerológii...

"Už odmalička som vyrastala medzi silnými ženami, moja babka, maminka aj sestra boli výraznými osobami, ktoré ovplyvnili moju cestu života. Spomínam si ako sme si spolu čítali horoskopy, snár, rôzne typológie osobností a zaujímali sme sa podrobne o naše znamenia, stavali sme na našich silných stránkach a tým negatívnym sme sa vystríhali, keď si nato teraz spomeniem, bol to veľmi zaujímavý a prínosný čas, ktorý bol pre mňa ako dieťa zaujímavý a veľmi magický. Už od malička ma babka a maminka zdobili šperkami z drahých kameňov alebo riečnych perál. Nosila som vždy na krku na kožke nejaký kamienok, ktorý som si menila podľa toho, čo som si obliekla do školy. Prikladala som im veľkú silu a aj v škole som si vždy vybrala kamienok na lavicu pred písomkou alebo keď som mala obdobia, že som sa v noci ako malá bála, mala som pod vankúšom kryštál a zaspávala som s vedomím, že nič zlé do miestnosti nevstúpi. Pre dieťa je takáto forma ochrany veľmi podporná."

Kedy som objavila, že mám špeciálny dar... 

"Keď sa obzriem spätne, už v detstve nastalo obdobie, kedy som začala vnímať svoj najväčší dar moju intuíciu, to ako som dokázala navnímať samú seba a vždy som sa vedela jasne rozhodnúť, mala som jasné ciele a presne som vedela,  ako sa s kým mám rozprávať, kto je aká povaha, ako s ľuďmi jednať a rozumieť im. Dokonale som sa začala orientovať v psychológii osobností a neustále som si študovala o každom znamení viac a viac. Postupne k znameniam pribudla numerológia, pretože čísla sú ešte presnejšie ako výklad znamení. Určite mi dáte za pravdu, že aj dve rovnaké znamenia, majú inú dráhu osudu a ten nám presne odkrývajú čísla. Každý by mal preto poznať svoj výklad čísel, aby lepšie pochopil súvislosti a schopnosti, na ktorých môže stavať a prežiť úspešný a naplnený život. Je to také jednoduché."

Interiérový dizajn je jej srdcová záležitosť.
Zdroj: @dwp

Ako môžem pomôcť druhým...

"Zaujímavosťou je, že ku mne sa všetky ženy dostávajú nejak zázračne intuitívne, vždy mi proste napíšu, že si ma našli na instagrame @dominicrystals a mali túžbu ma osloviť, niečo ich ku mne priťahuje, ja hovorím , že sú to energie, pretože cítia, že som osoba, ktorá by im mohla pomôcť zodpovedať na ich pochyby. Keď si následne vypočítam numerológiu identity daného človeka, viem mu jednoduchšie poradiť a navnímať si ho celého intuitívne. Najčastejšie ženy zaujíma, či budú s daným partnerom do budúcna alebo nie, odpoveď im dá ich vlastné podvedomie po prečítaní si +/- úskalí vzťahu v partnerskom živote. Taktiež sú to otázky typu : “prečo sa nedokážem presadiť, prečo sa cítim utláčaná, nešťastná, nemám zmysel života?” odpovede na všetky životné fázy a obdobia sa tiež môžete dozvedieť z vášho dátumu narodenia, mena a priezviska, ktoré je jedinečné, lebo nikto sa nenarodil v rovnaký deň ako vy a nedostal rovnaké meno s priezviskom."

Kedy  som našla vzťah k ezoterike...

"Po ukončení Vysokej školy so zameraním na pedagogiku a psychológiu som sa dostala do momentu, kedy som cítila, že toto bude moja životná cesta a budem sa z nej úprimne tešiť. Nie je viac, keď robíte to, čo milujete. Som za to vďačná aj rodine aj Bohu, ku ktorému sa modlím a za všetko, čo v živote mám, som nesmierne vďačná."

Ako som sa dostala k dekorovaniu kryštalov do interiéru...

"Interiérový dizajn ako taký, je moja srdcová záležitosť. Dizajn, čisté línie, luxusný štýl a dekorácie kryštálov, to je úplne niečo, kde som ako ryba vo vode. Najviac ma baví, keď môžem pre klienta zháňať na zahraničných burzách rôzne prémiové kúsky krásnych masívnejších kameňov. Je to ako lov pokladov medzi milion ďalšími krásnymi kameňmi. Viete si to predstaviť?Je to úžasný zážitok, ktorý treba zažiť. K dekorovaniu som si počas COVIDU doma kreslila rôzne šablóny, až z toho vznikli luxusné obrazy v tvare géod a drahých kameňov, ktoré mi zdobia dom. Rada taký obraz namaľujem aj pre svojich blízkych a pri výnimočnej udalosti ich takto obdarím.Do obrazov zalievam aj skutočné surové kryštály a iné minerály, ktoré dodávajú obrazu ešte luxusnejší vzhľad. Keďže som typická žena, a rada sa zdobím, vyrábam aj náramky presne podľa numerologickej identity, ktorá mi odhalí, ktoré drahé kamene budú tie najvhodnejšie."

Aké sú moje najobľúbenejšie kryštály...

"Milujem všetko, čo vyzerá luxusne a má to ligotavý vzhľad, takže pre mňa sú najkrajšie marocké kryštály, biely astrofylit, kalcit, kryštálové veľké misky a tiež skamenelé drevo ako element Zeme na uzemnenie mojej energie. Toto sú moje najobľúbenejšie, ale v dome mám umiestnené aj mesačné kamene na posilnenie ženskej energie a hormonálnej rovnováhy, acháty na vernosť a čistú lásku medzi partnermi, ruženíny,rodonity a ametysty má dcéra v izbičke a na pracovnom stole u mňa nesmie chýbať pyrit na hojnosť a prosperitu, šungit s onyxom na čistenie od negatívnych vplyvov a tiež selenit na odoberanie elektromagnetického smogu z PC a WIFI. Rada pri výbere poradím aj vám."