Vianočné obdobie je spojené nielen s punčom, lokšami či farebnými svetielkami. Každá žena nám dá určite zapravdu, že upiecť dokonalé sviatočné pečivo vie byť niekedy poriadne náročné.

Svoje o tom vie aj Nasratá žena a z nového videa je zjavné, že opäť má byť prečo nahnevaná. Diana si dokonalým spôsobom zažartovala na vlastný účet a s piesňou od Desmodu "Zhorí všetko, čo mám" neplakala za nevydareným vzťahom, ale za zhorenými lineckými koláčikmi.

,,Na Vianoce pečiem medovníky, tie sa mi občas podaria a v prípade, že prihoria, vždy ich viem zatrieť polevou. :D Mám to šťastie, že manžel je šéfkuchár, a preto svojej neschopnej partnerke buď pripraví cesto, alebo pečieme spolu. To znamená, že ja nosím suroviny a vykrajujem ako malé dieťa a on to dáva dokopy. Bola som presvedčená, že jednoduché koláče zvládnem pripraviť aj sama, žiaľ, zdá sa, že som sa hlboko mýlila," žartuje Diana, ktorá okrem vtipných coverov povzbudzuje ženy vo vnímaní vlastného tela a neštíti sa tém ako adult akné, celulitída či bodyshaming.

Nasratá žena
Zdroj: Instagram @nasratazena

Zároveň ale priznáva, že okrem zemiakového šalátu vie pripraviť aj veľmi dobrý vaječný likér. ,,Recept mám od mojej dlhoročnej kamarátky, pričom s odstupom času ho pripravujem nielen pre seba, ale aj najbližších. A tajným grifom je vanilka," hovorí červenovláska úplne otvorene :)

A keďže Vianoce úplne miluje, určite sa môžeme tešiť na ďalšie tématické covery a piesne, ktorými nás rozosmeje. Všetky jej nápady prichádzajú úplne spontánne a neplánovane, necháme sa prekvapiť, čo to bude nabudúce. Originálnu verziu skladby Zhorí všetko čo mám, si pozriete v nižšie priloženom videu.