“Tieto prejavy sú veľmi otravné, určite to poznáte, keď sa ráno zobudíte s vyrážkou uprostred tváre a neviete, čo s ňou,” povedal Alain Mavon, senior riaditeľ pre vedu a inovácie Oriflame. "Príčiny sú rôzne - môže to mať hormonálny pôvod, dôležitá je úroveň stresu, ktorý prežívate, nečistota prostredia, nevyvážená strava, ale aj používanie nesprávnych kozmetických produktov." Vyrážky nás zväčša trápia na tvári a na vrchnej časti chrbta. Tu sa totiž nachádzajú mazové žľazy, ktoré vylučujú maz. Ak sa upchá kanálik, cez ktorý sa tento maz vylučuje, vzniká vyrážka.

Problém s vyrážkami v dospelom veku narastá

Alain Mavon pracuje pre spoločnosť Oriflame už 11 rokov. Vystriedal viacero pozícií, no jeho práca bola vždy spojená s hľadaním aktívnych zložiek, ktoré by mohli pomôcť riešiť rozličné problémy. “S kolegami sme sa pozreli aj na problém vyrážok, pretože vidíme, že tento problém narastá. Takmer 50 % žien v dospelom veku s ním bojuje,” vysvetľuje vedec Mavon, ktorý so svojimi kolegami, ostatnými vedcami Oriflame, vyvinuli unikátny čistiaci systém. “Chceli sme vyvinúť riešenie tohto akútneho problému. Produkty boli, samozrejme, klinicky testované, výsledkom je o 63 % menej vyrážok, menej viditeľné póry a menej jaziev, okamžitý zmatňujúci efekt a redukcia vyrážok do 24 hodín - v závislosti od toho, po ktorom produkte konkrétne siahnete,” povedal Alain Mavon.

Alain Mavon vyvinul so svojím tímom vedcov unikátne čistiace produkty.
Alain Mavon vyvinul so svojím tímom vedcov unikátne čistiace produkty.
Zdroj: ORIFLAME

Revolučné novinky

Ak patríte aj vy k tým, ktoré aj v dospelom veku bojujú s vyrážkami, siahnite po týchto novinkách z dielne Oriflame, ktoré vyvinul práve Alain Mavon a jeho tím vedcov. Technologicky vyspelý rad NovAge prináša novinky, ktoré váš problém s vyrážkami vyriešia. Nakupujte priamo na www.oriflame.sk, po registrácii navyše všetky produkty so zľavou až 20 %!

Zmatňujúci koncentrát NovAge je vysokoúčinný koncentrát na zníženie tvorby kožného mazu, a teda pomôže všetkým, ktorých trápi mastná pleť. Dôkladné klinické testovanie dokázalo, že redukuje nadbytočnú tvorbu kožného mazu, minimalizuje vzhľad pórov a má zmatňujúce účinky. Klinické a spotrebiteľské testy dokázali, že minimalizuje výskyt vyrážok o 63 %, redukuje začervenanie spôsobené vyrážkami, jazvy po vyrážkach redukuje až o 19 % a rozšírené póry sťahuje o 72 %. Teraz si ho navyše môžete kúpiť v akciovej uvádzacej cene, iba 14,99 eur namiesto 21,90 eur, tu.

Zmatňujúci koncentrát NovAge znižuje tvorbu kožného mazu.
Zmatňujúci koncentrát NovAge znižuje tvorbu kožného mazu.
Zdroj: ORIFLAME

Protizápalová emulzia na akné NovAge je vynikajúcim riešením na odstránenie čiernych bodiek, vyrážok pod povrchom pokožky na čele a lícach. Zloženie je špeciálne navrhnuté na čistenie upchatých pórov, obnovu pokožky a na ochranu pred vznikom vyrážok. Pomôže aj pri odstránení jazvičiek po akné. Klinické testy potvrdili, že znižuje nadmernú tvorbu mastnoty a kožného mazu, zlepšuje textúru pleti a redukuje póry. Kúpte si ju online teraz za uvádzaciu cenu iba 11,99 eur!

Protizápalová emulzia na akné NovAge redukuje čierne bodky a vyrážky.
Protizápalová emulzia na akné NovAge redukuje čierne bodky a vyrážky.
Zdroj: ORIFLAME