Gigi má nádherné dlhé vlasy, preto niet divu, že najčastejšie ich nosí voľne rozpustené. Najnovšie prekvapila fotografiou na Instagrame, kde ich má výraznej červenej farby. Častejšie než s farbou zvykla v minulosti Gigi experimentovať skôr s vlasovým stylingom. Zvyknutí sme u nej na jemné „plážové“ vlny. Prekvapila už však aj výrazne kučeravými vlasmi či rôzne zapletanými účesmi.

Z Gigi je najnovšie červenovláska.
Zdroj: Instagram @gigihadid

 

Modelka a stále pomerne čerstvá mamina, ktorá minulý rok porodila dcérku svojmu priateľovi, spevákovi Zaynovi Malikovi, miluje zapletené vrkoče na milión spôsobov. Či už ide o zapletené pramienky po stranách tváre, alebo vysoký „ponytail“ hladký vrkoč, vždy jej to náramne pristane. S vlasmi „ulízanými“ dozadu vyniknú jej krásne črty tváre a pôsobí veľmi elegantne.

Vysoký "ponytail" vrkoč je vždy štýlovým účesom.
Zdroj: Archív


Pokiaľ máte chuť na nedbalý look, inšpirujte sa jej voľne vypnutým drdolom s pár spustenými pramienkami po bokoch tváre. A nezabúdajte ani v lete na doplnky. Gigi miluje šatky vo vlasoch. Či už ju nosieva ako hippie čelenku , alebo si ňou prekryje vrch hlavy a nechá vyniknúť kučery spadnuté na plecia, vždy svoj look niečím oživí. Vyskúšajte to ako Gigi a nebojte sa experimentovať. Leto si to predsa žiada!

Šatka vo vlasoch je nestarnúci letný trend.
Zdroj: Instagram @gigihadid


Viac účesových inšpirácií podľa modelky Gigi Hadid nájdete v našej FOTOgalérii.