Tak sa nám to v šoubiznise hneď od začiatku roka pekne rozrastá. Do kruhu mamičiek sa 5. januára oficiálne pridala aj krásna slovenská modelka Ľubica Šimiaková (Štepánová), ktorá priviedla na svet krásneho zdravého chlapčeka Martinka.

Martinko sa narodil piaty januárový deň v novom roku.
Martinko sa narodil piaty januárový deň v novom roku.
Zdroj: instagram/lubisimiak

Nevedeli sa dočkať

Ľubi sa na svoje mamičkovské povinnosti poctivo pripravovala už počas celého tehotenstva. Spolu s manželom Maťom, ktorý je jej najväčšou oporou, pripravovali výbavičku, zariaďovali izbičku a všetko potrebné, aby na malého Martinka po príchode z nemocnice čakal dokonalý domov. Ľubi a Maťo mu však venovali hlavne kopec lásky ešte predtým, než sa narodil, preto niet pochýb o tom, že budú tými najlepšími rodičmi, akých si len mohol priať.

Len to najlepšie

O tom, že Ľubi svojho malého princa miluje najviac na svete svedčí aj jej krásne vyznanie, ktoré uverejnila na Instagrame: ,,ĎAKUJEM, že som si toto všetko mohla prežiť, je to to najkrajšie, čo sa môže žene v živote stať. Bolo to nádherné, dojemné, nezabudnuteľné a stále nemôžem uveriť, že som mama tomuto božskému dokonalému stvoreniu.“ Nádherné, a my môžeme dodať len toľko, že im obom prajeme len to najlepšie. Pozrite si FOTO malého Martinka v našej GALÉRII.