Instagram sa považuje za platformu, na ktorej každý uverejňuje len to, čo o ňom vytvorí tú najlepšiu mienku. Veselé momenty, luxus, dovolenky či dokonalé postavy prevyšujú nad fotkami z každodenného života, pričom na prirodzenosť sa častokrát zabúda.

Občas však prekvapia aj samotné celebrity, o ktorých si myslíme, že sa na nich nedá nájsť jediná chyba. Sú vždy dokonale upravené, či už stylistom alebo photoshopom. Sociálne siete sú plné „výziev,“ do ktorých sa radi zapájajú aj známe tváre. Speváčka Kesha sa rozhodla svojím príspevkom vyzvať fanúšikov, aby sa mali radi takí, akí sú.

Kesha ukázala, že nenalíčená je ešte krajšia ako s mejkapom!
Kesha ukázala, že nenalíčená je ešte krajšia ako s mejkapom!
Zdroj: Instagram/iiswhoiis


Fotka, na ktorej je speváčka nenalíčená, si získala podporu viacerých osobností. Ukázala, že pod mejkapom skrýva pehy, ktoré z nej robia jednu z nás! Pár dní po tom, ako ju uverejnila, sa rozhodla svetu ukázať svoje akné aj Kendall Jenner. Najznámejšia nenalíčená tvár však patrí Alicii Keys, ktorá mejkap nenosí už niekoľko rokov. Sebaláska je pre mladé dievčatá v dnešnej dobe veľmi dôležitá, vzhľadom na „dokonalosť,“ ktorá ich obklopuje z každej strany. Za akné či pehy, sa predsa netreba hanbiť!

Presvedčiť sa môžete v našej FOTOgalérii.