Nedeľný večer sa niesol vo veľkom štýle. Dokonalo upravené dámy predviedli dych berúce róby najskôr na slávnostnom galavečeri a neskôr na celebritnej afterpárty. Známe krásky si na svojom zovňajšku dali naozaj záležať, o čom svedčí aj naša veľká FOTOgaléria, v ktorej nájdete tie najkrajšie outfity.

Na červenom koberci to bolo opäť veľmi pestré. Hviezdy okrem krásnych šiat predviedli bezchybnú prácu vizážistov a kaderníkov, ktorí dodali celkovému looku ten správny šmrnc. Dámy boli však o čosi odvážnejšie pri výbere outfitov. Nebáli siahať po výrazných farbách, priehladných materiáloch či extravagantných strihov, ktoré občas odhaľovali viac, ako by mali. Veď posúďte sami!

 

Adriana Lima

Brazílska kráska zažiarila v krémovej róbe so sexi rozparkom. Efektným prvkom boli kamienkami vykladané „pančuchy“, ktoré zdobili aj jej lodičky. K jemným, no zároveň extravagantným šatám už len skombinovala štrasové náušnice, decentný mejkap a jednoduchý účes.

Adriana Lima stavila na sexi look.
Adriana Lima stavila na sexi look.
Zdroj: Frazer Harrison

 

Emily Ratajkowski

Veľkým sklamaním bola britská modelka, ktorej to tentokrát pri výbere večerného outfitu nevyšlo. Emily stavila na odvážny dvojdielny kúsok, ktorý síce odhaľoval jej vypracovanú postavu, no na takúto udalosť rozhodne nebol najšťastnejšou voľbou.

Emily Ratajkowski to tentokrát vôbec neodhadla.
Emily Ratajkowski to tentokrát vôbec neodhadla.
Zdroj: Frazer Harrison

Viac outfitov nájdete v našejFOTOgalérii.