Hoci je oscarová noc tou najjagavejšou v Hollywoode, okrem krásnych rób, skvelých vystúpení a odovzdaných zlatých sošiek ju sprevádzajú aj najrôznejšie trapasy. O väčšinu z nich sa postarali samotní herci, ktorí to nie vždy zvládajú s noblesou a nadhľadom.

No jednoznačne najväčší trapas sa podaril zmätkujúcim organizátorom, keď v roku 2017 vyhlásili nesprávneho víťaza v  hlavnej kategórii - najlepší film. Miesto filmu Moonlight najprv vyhlásili obľúbený muzikál La La Land a trápny moment na scéne bol na svete.

Padá Jennifer, niečo si praj

Známou nedobrovoľnou zabávačkou červeného koberca sa stala herečka Jennifer Lawrence, ktorej sa počas oscarovej noci podarilo padnúť na zem a to hneď dva roky po sebe. V roku 2013 v krásnej róbe od Diora priamo keď si kráčala prevziať sošku a o rok neskôr sa jej takýto trapas podarilo vyčarovať ešte na červenom koberci pri príchode.

Keď to preženieš s ďakovačkou

O poriadny trapas si koledovala aj Gwyneth Paltrow v roku 1999, keď to prehnala s príliš dojemnou ďakovnou rečou. Po tvári sa jej kotúľali hrošie slzy a vymenovať stihla hádam celú svoju rodinu. Niektorých členov aj viackrát. Ale emócie robia svoje, tak to nežnej blondínke všetci rýchlo odpustili.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.