Kristína je známa ako moderátorka televíznej relácie, kde varí a pečie zdravé recepty. „Nie som vegetariánka ani vegánka, snažím sa jesť všetko s mierou a volím vždy radšej zdravšiu alternatívu,“ prezradila. Každému sa ale občas stane, že „zhreší“ a ani Kika nie je výnimkou. Sama sem-tam poruší svoje zdravé zásady a neodolá nejakej tej maškrte. V jej prípade je jej najväčším pokušením pizza. „Neviem jej odolať, aspoň raz za mesiac si ju musím dať. Zjem ju celú, ale na druhý deň to idem vybehať, vyšportovať.“ Aká pizza je jej najobľúbenejšia a aký má názor na pizzu s ananásom? Pozrite si vo videorozhovore, ktorý sme s Kikou natočili počas fotenia pre magazín EMMA.

 

Aj v Kikinej domácnosti platí, že obuvníkove deti chodia bosé. V kuchyni sa u nich totiž častejšie zvŕta jej manžel Adam. „Máme to podelené. On väčšinou robí raňajky a hlavné jedlá a ja robím skôr polievky a dezerty. Keď sa už do kuchyne dostanem, tak rada experimentujem a skúšam nové recepty,“ priznáva Kika, ktorá sa profesijne vydala v šľapajach svojej mamy, známej moderátorky Ivety Malachovskej.

Kristína Kocian v kuchyni rada experimentuje.
Zdroj: Martin Črep


Kristína je veľkou milovníčkou cestovania, odkiaľ si okrem zážitkov prináša aj rôzne exotické recepty. Práve na cestách v Ázii si zamilovala aj typický sladký dezert, ktorý pochádza z Thajska, a tým je "mango sticky rice", teda lepkavá ryža poliata sladkým kokosovým mliekom s čerstvým mangom navrchu. Toto jedlo je obľúbené aj v krajinách ako Laos, Kambodža, Vietnam či India a Kika ho odporúča všetkými desiatimi. „A z typických slovenských dezertov neviem odolať perníku alebo dobrej šiške, to sú moje nezdravé maškrty,“ smeje sa moderátorka, ktorá miluje jedlo. Občas aj to kalorické, i keď to na jej postave vôbec nevidieť.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.