Ibiza je ostrov, ktorý dvojica navštívila už niekoľkokrát. Aj teraz počas vrcholiacej pandémie sa tam rozhodli odcestovať, a to ešte pred sprísnením opatrení ohľadom cestovania. Keď sme sa Emmy pýtali, ako dlho tam plánujú ostať, len pokrčila plecami. „To je otázne, mám tu ešte pracovné povinnosti. Musím zistiť, či tu bude možné zrealizovať všetko, čo plánujem,“ povedala. Keďže koncertovanie je rovnako ako u nás zakázané aj na tomto španielskom ostrove, o vystúpenie zjavne nepôjde. Čo Emma chystá?

Emma Drobná je momentálne na Ibize, kde má veľké plány.
Zdroj: Instagram.com/@emmadrobna


Exkluzívne magazínu EMMA v rozhovore prezradila, že okrem dovolenkovania by na Ibize rada natočila videoklip na jednu zo skladieb, ktoré sa nachádzajú na jej ešte stále pomerne novom albume Better Like This. Ten vyšiel v septembri minulého roka. Tešiť sa teda zjavne môžeme na nový klip s nádychom exotiky. Pozrite si vo videu, čo všetko Emma prezradila o pobyte na ostrove a svojich najbližších hudobných plánoch:

 

V ďalšom čísle magazínu EMMA, ktorý sa objaví na pultoch v apríli, nájdete veľký rozhovor so speváčkami Emmou Drobnou, Tinou a Máriou Čírovou. Ten prebiehal kvôli aktuálnym opatreniam online. Zároveň Emmu sme počas neho zastihli práve na spomínanej Ibize, kde pred pár dňami oslávila aj svoje 27. narodeniny.

Tešiť sa zjavne môžeme na nový videoklip.
Zdroj: instagram/ibizagoals

Viac fotiek Emmy a Filipa, ktorí si užívajú na Ibize, nájdete v našej FOTOgalérii.