Všetky svetové celebrity môžu a Cibulková nie?

Unikátny módny štýl Cibulkovej vyzdvihujú všetky zahraničné médiá. A nie je sa čo čudovať! Jej šatník ukrýva kúsky, po ktorých túži azda každá žena. Krásna tenistka sa ani netají svojou láskou k móde, a za peniaze, ktoré si počas svojej úspešnej kariéry zarobila si dopraje skutočne luxusné veci.  Zdá sa však, že  jej posledný outfit sa nepáčil slovenskému spevákovi, ktorého samotná Cibulková doteraz nepoznala.  Keďže na fotografii, ktorú zverejnila na svojom Instagrame mala zavreté komentáre,  Robo Papp si našiel cestu, ako sa vyjadriť. Komentár k jej novému výraznému oranžovému kožuchu bol ale poriadne silný!

Jeho reakcia hovorí za všetko

Status, ktorý uverejnil na svojom Facebookovom profile vyvolal rozhorčenie. To, čo si dovolil slovenský spevák, prekvapilo mnoho ľudí. „Čajočka má nový kožuch a ja som si dnes vlastne uvedomil, že mi jej je ľúto, že bola vychovaná k bezcitnosti a bez súcitu ukazuje svetu, že za peniaze môžu mať všetko. Už je len na ostatných, aby si z nej nebrali príklad,”  napísal rozvášnený Robo Papp. Po medializácií tejto kauzy to evidentne oľutoval! Status, ktorý napísal aj následne zmazal.  

Zbytočná kauza: Chcel sa Robo Papp týmto ostrým a útočným statusom len zviditeľniť?
Zbytočná kauza: Chcel sa Robo Papp týmto ostrým a útočným statusom len zviditeľniť?
Zdroj: Facebook

Papp v obklopení kožušín...

Hoci mladá generácia speváka Roba Pappa veľmi nepozná, jeho kariéra odštartovala v roku 2000, kedy vydal prvý sólový album s príznačným názvom Robo Papp. Zviditeľnil sa ale viac vzťahom s dcérou hudobníka Laca Lučeniča, Evou, s ktorou má krásnu dcérku Isabellu. Manželstvo im nevyšlo, a ani po rozvode, kedy si našiel manažérku Nikol, to nebolo to pravé. Momentálne žije s o desať rokov mladšou Veronikou, s ktorou sa zoznámil cez kamarátov a spoločné stretnutie označujú za osudové. Rovnako osudové môžu byť aj zábery jeho vyvolenej a priateľov s „podobnými“ kožušinami na sebe...Robo, a toto ti nevadí? 

Robo Papp ostro zaútočil na kožuch Dominiky Cibulkovej... Zdá sa však, že v prípade jeho kamarátiek mu kožušiny neprekážajú...
Robo Papp ostro zaútočil na kožuch Dominiky Cibulkovej... Zdá sa však, že v prípade jeho kamarátiek mu kožušiny neprekážajú...
Zdroj: Facebook