Hokejový expert a bývalý hráč NHL podstúpil kariérnu zmenu, ktorou prekvapil mnohých fanúšikov. Talentovaného športovca a komentátora si mnohí spájajú aj ako príslušníka policajného zboru, kde donedávna pôsobil. Jeden z najkrajších mužov v slovenskom šoubiznise sa však rozhodol vyzliecť policajnú uniformu a odísť z postu referenta na športovom centre polície. Čo stálo za dôvodom jeho náhlej zmeny?

Bývalý hokejový reprezentant Boris Valábik v policajnej uniforme
Zdroj: instagram/@borisvalabik

Odlišný smer

„Asi ste si všimli, že za posledné obdobie sa všetok môj záujem ubral smerom k výživovým doplnkom,“ začal svoju spoveď na sociálnej sieti. Čo fanúšikom napovedalo, že bývalý hokejový reprezentant sa aktuálne bude venovať už len vlastnému biznisu, ktorý mu je srdcu blízky.

 

„Celý život som sa venoval zlepšovaniu svojho výkonu na najvyššej možnej úrovni,“ pokračoval v popise pod fotkou, kde fanúšikom podrobne vysvetlil, kam sa bude uberať jeho nový smer. Zdá sa, že vyťažený športovec sa vzdal pozície v štátnej správe, aby si naplnil sny a vízie s jeho novými projektmi. Ženskému pohlaviu bude v policajnej uniforme zaručene chýbať, no veríme, že sa mu v novej profesii bude dariť rovnako dobre ako doteraz.

Pozrite si našu galériu, kde nájdete viac fotografií jedného z najkrajších mužov v slovenskom šoubiznise