Šťastní rodičia sa príchodom bábätka pochválili na Instagrame, kde ich sledujú tisícky fanúšikov. Fotka novorodeniatka priamo z pôrodnice si v krátkom čase vyžiadala množstvo gratulácii od priaznivcov, ale aj známych osobností.

Speváčka žila niekoľko mesiacov spoločne s partnerom futbalistom Stanislavom Lobotkom v slnečnom Španielsku. V posledných chvíľach svojho tehotenstva sa však rozhodla vrátiť späť na Slovensko. Dcérku napokon priviedla na svet v Trenčianskej nemocnici.

Partnerom sa tak začína celkom nová životná etapa, na ktorú sa veľmi tešili a poctivo pripravovali. Daniela sa svojim fanúšikom na sociálnych sieťach pochválila do detailov zariadenou izbičkou pre ich malú princeznú, ktorej dali meno Linda.

„Priznám sa, že je celkom náročné zariaďovať 2 domácnosti pre našu malú bábiku. Jedna v Španielsku, druhá na Slovensku. A uvedomila som si, že keď prídem k našim, pribudla nám prechodná domácnosť č.3“ napísala pod jeden zo svojich príspevkov v čase, kedy ešte nebol potvrdený Lobotkov prestup do Neapola. Z malej Lindy tak bude vďaka otcovým pracovným povinnostiam veľká cestovateľka.

Rodinke gratujeme a prajeme najmä veľa zdravia!

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.