Pozrite si, aký šťastný pár tvorí Soňa a Robo už neuveriteľných 17 rokov!

Ak vidíme šťastný pár, máme tendenciu namýšľať si, že na nájdenie dokonalého partnera sa ľudia jednoducho musia narodiť. Pravda je však ukrytá niekde úplne inde. Viac než šťastie je v tomto prípade dôležitý náš postoj k človeku, s ktorým sme. Mať dlhoročný vzťah, ktorý funguje, je o vynaložení veľkého množstva energie. Ak ju však investujeme do správneho človeka, vráti sa nám dvojnásobne. Akým spôsobom ju teda investuje krásna Soňa Skoncová, ktorá je už 17 rokov šťastná po boku toho istého muža?

DÔLEŽITÉ SÚ SPOLOČNÉ CHVÍLE

Ak nemáte čas a ste pracovne vyťažení, nesnažte sa na celý svet, vrátane svojho partnera, pozerať očami ukrivdeného človeka. Nie ste totiž jediní, kto nemá čas. Namiesto toho sa sústreďte na chvíle, ktoré sú vám obom k dispozícií. Snažte sa vtedy venovať jeden druhému maximálne ako sa len dá, vyhľadávajte miesta, ktoré máte obaja radi a venujte sa veciam, ktoré vás spájajú. Svoje voľno využite aktívne a hlavne si budujte spoločné zážitky. Tie sú totiž zo všetkého najdôležitejšie.

Naplno si užívajú spoločné chvíle.
Naplno si užívajú spoločné chvíle.
Zdroj: instagram.com/roboreis/

foto: instagram.com/roboreis/

Viac fotografií nájdete v našej galérií.

PODPORUJTE SA NAVZÁJOM

Robo a Soňa sú krásnym príkladom toho, že partnerský vzťah je o vzájomnej podpore. Partnerka by nemala chýbať po boku svojho partnera v momente, keď ho čaká významná udalosť, a to isté platí aj opačne. Vzťah nie je o tom, že zmeníte zoznam vecí, ktoré máte radi, podľa priorít vášho partnera. Namiesto toho sa však musíte vzájomne podporovať, aby každý z vás získal priestor pre budovanie vlastných priorít. Hlavným cieľom partnerského života je  dožičiť si vzájomnú slobodu.

CEŇTE SI TO, ČO MÁTE SPOLOČNÉ

Hovorí sa síce, že protiklady sa priťahujú, avšak toto si môžete dovoliť len v prípade, pokiaľ vás spája čosi naozaj silné. A o to niečo sa musíte dennodenne starať. Je fajn, ak vás partner dopĺňa v tom, čo je vaším nedostatkom, ale to, čo nakoniec rozhodne o tom, či vaša budúcnosť bude spoločná, sa aj tak ukrýva vo vašom spoločnom pohľade na život. V opačnom prípade sa každý jeden váš rozhovor bude niekde uprostred rozchádzať, čo si zaručene nikto z nás nepredstavuje pod pojmom šťastný vzťah.

Patria k našim najkrajším párom.
Patria k našim najkrajším párom.
Zdroj: instagram.com/roboreis/

foto: instagram.com/roboreis/

Viac fotografií Soni a Roba nájdete v našej galérii .

Čítajte viac:

Cibulková si dopraje poriadny luxus! Domov tenistky vyráža dych: Apartmán ako pre princeznú

Šoubiznisová NENÁVISŤ: Ktoré slovenské a svetové celebrity sú na nože?!

Takto vyzerala Melania Trump ešte predtým, ako si za manžela zobrala terajšieho amerického prezidenta!

ŠOK! Bezdeda a Schindlerová sa dali dokopy: Vyzerajú lepšie, ako kedykoľvek predtým!

Ťahajú to spolu už niekoľko rokov: Slovenské celebritné páry, ktorým vzťah môžeme závidieť!