Madonna nikdy nepatrila k hanblivým umelkyniam. Vždy rada provokovala a poburovala. Svojej povesti neostáva nič dlžná ani teraz. A v tom jej zjavne nebráni ani vek. Na to, že má 62 rokov, vyzerá výborne, to sa musí nechať. No najnovšie fotografie, ktoré zverejnila na svojom profile na Instagrame, už prekračujú hranice vkusu. Veď posúďte sami.

Legendárna Madonna na najnovších fotografiách.


Madonna je legendou na svetovej hudobnej scéne, kde sa pohybuje už od 80. rokov minulého storočia. V mladosti nafotila akty a ani vo vyššom veku sa nebránila odhaleným záberom. Jej videoklipy sú plné provokácie, na čo si jej fanúšikovia už zvykli a patrí to k jej imidžu. Svoje instagramové konto zásobuje nielen sexi fotografiami, ale aj dráždivými videami. V jednom z posledných, ktoré pridala, pôsobí ako naozajstná femme fatale a pripomína slávnu Marilyn Monroe.

Jej najnovšie selfie fotky vo vyzývavej spodnej bielizni a sexi pózach si vyslúžili desaťtisíce komentárov. Nechýbali medzi nimi ani tie od slávnych kolegov z brandže. Napríklad raper Snoop Dogg jej napísal „I need you“ (Potrebujem ťa) a komentár doplnil srdiečkami. V podobnom duchu sa nesú aj ďalšie správy. Je pravda, že speváčka na sebe maká, zdravo sa stravuje a poctivo cvičí, no skutočne to potrebuje dokazovať takýmito fotkami?

Madonna zavesila na svoj profil odvážne selfie fotky.
Zdroj: Instagram @madonna

Viac fotiek Madonny nájdete v našej FOTOgalérii.