Green sa 1. novembra, deň po Halloweene, pochválil na Instagrame spoločnou fotografiou s ich najmladším synom Journeym. A to do vývrtky vytočilo jeho exmanželku Megan, s ktorou majú spoločných troch synov. „Prečo Journey musel byť na tej fotke? Nebolo tak ťažké ho z fotky odstrihnúť. Alebo uverejniť nejakú inú bez neho,“ komentovala Megan príspevok svojho ex. „Tiež som mala s deťmi skvelý Halloween, ale nepotrebujem ich vešať na sociálne siete,“ rozhorčila sa hviezda filmu Transformers.

Brian Austin Green zažiaril ako herec v kultovom seriáli Beverly Hills 90210.
Zdroj: Gettyimages


Brian zverejnil fotografiu, na ktorej je v halloweenskom kostýme a obďaleč je v kostýme Spidermana štvorročný Journey. „Viem, ako miluješ svoje deti,“ pokračuje ďalej Megan Fox. „Si závislý na potrebe dokazovať, že ako matka netrávim s deťmi čas, kým ty si večne oddaný otec roka! Máš ich polovicu času, druhú ja. Gratulujem, si naozaj pozoruhodná ľudská bytosť. Prečo si potrebuješ na internete dokazovať, čo je zrejmé, že ťa tvoje deti ľúbia?“ Wau, tá má ale guráž!

Inkriminovaná Brianova fotografia z Halloweenu, z ktorej je už malý Journey vystrihnutý.
Zdroj: Instagram


Po tomto komente Green fotografiu vymazal a nahradil ju novou, na ktorej je už malý Journey vystrihnutý. Megan už zjavne mala dosť toho, ako jej ex neustále pridáva na Instagram fotky ich detí. Ona sama taktiež pridala na Instagram fotku z Halloweenu, no nie s deťmi, ale s partiou priateľov.

Herec často a rád vešia fotografie svojich detí na Instagram.
Zdroj: Instagram


Dvojica bola spolu takmer desať rokov, no v máji tohto roka ohlásili rozvod. Majú spolu troch synov Noaha (8), Bodhiho (6) a spomínaného Journeyho (4), kvôli ktorému vznikol medzi exmanželmi tento verejný konflikt.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgaérii.