Hovorí sa, že vek po tridsiatke je jedným z najkrajších období života. Človek je vtedy mladý, svieži s kopou energie, zároveň už má však čo-to odžité. Má za sebou množstvo skúseností a hlavne, veľa vecí má už v hlave utriedených. Vie, čo nechce, ale aj to, čo chce nasledovať. Presne to je prípad sympatickej krásky, ktorá tento týždeň oslávila svoje 33. narodeniny. Mnohí z nás by však jej vek odhadli na dvadsať, pretože vyzerá naozaj úžasne!

V Ivankinom prípade naozaj platí – mladá, krásna, úspešná. Vďaka kariére profesionálnej tanečníčky a aktívnemu životnému štýlu sa môže pochváliť skutočne dokonalou postavou, ktorá je snom každej ženy. Ku kráse ani vonkoncom nepotrebuje výrazný make-up či dokonale upravené vlasy, práve naopak. Krásna blondínka je totiž jednou zo žien, ktorým dokonale pristane prirodzená, ničím neprikrášlená krása. Tá je v kombinácii s jej húževnatosťou a odhodlaním ešte viac sympatickejšia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

33🌹❤️

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Napriek tomu, že má za manžela úspešného hokejistu, ani náhodou sa nespolieha na to, že ju bude živiť. Spolu s Katkou Jakeš si založili vlastnú značku oblečenia a módnych doplnkov, nehovoriac o tom, že má rozbehnutých aj viacero vlastných produktov a spoluprác. Ako sa hovorí, žena do koča aj do voza! Aj sám Marián však veľmi dobre vie, aký poklad doma má, preto niet divu, že sa oň aj príkladovo stará, a to nielen na narodeniny, ale po celý čas. A presne tak to mám byť. Prajeme všetko najlepšie!

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.