Rozkošné zábery princa Louisa sa objavili na oficiálnom instagramovom profile kráľovskej rodiny a len po pár hodinách sa pod nimi začali kopiť gratulácie malému oslávencovi. Rodina si zábery zo súkromia mimoriadne stráži, preto fotky okamžite obleteli svet a je na nich vidieť, že princ Louis rastie naozaj do krásy.

"Všetko najlepšie k narodeninám, Princ Louis. Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge sa tešia, že môžu zdieľať tri nové fotografie princa Louisa pred jeho prvými narodeninami. Fotografie boli zhotovené začiatkom tohto mesiaca vodkyňou v ich domove v Norfolku," znelo blahoželanie pod fotografiami, ktoré zverejnil Kensingtonský palác. 

Takto krásne pózoval princ Louis pred objektívom.
Takto krásne pózoval princ Louis pred objektívom.
Zdroj: Instagram/kensingtonroyal

O Kate je známe, že miluje aj bežne dostupné značky oblečenia a oblieka si ich nielen ona, ale aj jej ratolesti. Tentokrát stavila na jej obľúbenú značku detského oblečenia Trotters a princovi obliekla na fotenie kašmírový pulóver s motívom psíka. Zaujímavosťou je, že všetky kúsky, ktoré si oblečie Kate z bežných značiek, sú za pár hodín vypredané. Ak by ste chceli dopriať rovnaký kúsok, ako má princ na fotke, tento svetrík je prekvapivo ešte dostupný na stránke značky a dokonca je aj vo výpredaji!  

Pulóver si môžete pre vašu ratolesť zaobstarať aj vy.
Pulóver si môžete pre vašu ratolesť zaobstarať aj vy.
Zdroj: trotters.co.uk

Pozrite si vo FOTOgalérii ďalšie fotky oslávenca princa Louisa, ktoré nafotila Kate Middleton. Nájdete tam aj tie najrozkošnejšie zábery kráľovských ratolestí.